Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał zina Zobacz post
    No cóż, ja chyba też ogólnych zachwytów nie podzielę. Kiepski pisarz i tyle. Jego powieści grozy są schematyczne aż do bólu, a gdy brakuje pomysłu na dowiązanie akcji, pojawia się zawsze jakaś soczysta scena rodem z "Twojego Weekendu".
    Zgadzam się z Tobą całkowicie.
    I sprawdzę ten poradnik

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał katika Zobacz post
    Nie chcę po przeczytaniu zaledwie dwóch książek całkiem skreślać autora, więc stąd moja prośba. Może ktoś mi zaproponuje jakąś naprawdę dobrą książkę Mastertona.
    Pozdrawiam
    "Dziecko Ciemnosci" (zapomnialem, ze w ogole to czytalem :]), "Dzinn" i "Demony Normadii" faktycznie do najlepszych nie naleza, ale polece kilka tytulow ktore utkwily w mojej pamieci i spowodowaly zwiekszenie zainteresowanie tworczoscia Mastertona.

Kostnica
    Wizerunek zla
    Dwa tygodnie strachu (zbior krotkich opowiadan)
    Tengu
    Zakleci
    i wspomniany juz Manitou

Cytat Napisał zina
    No cóż, ja chyba też ogólnych zachwytów nie podzielę. Kiepski pisarz i tyle. Jego powieści grozy są schematyczne aż do bólu, a gdy brakuje pomysłu na dowiązanie akcji, pojawia się zawsze jakaś soczysta scena rodem z "Twojego Weekendu".
    To ze Masterton jest schematyczny, to fakt, nie bede sie spieral. Ale mnie osobiscie jego styl akurat przypasowal z kilkoma wyjatkami, gdzie widac wyraznie, ze pisal na kolanie chyba zeby wyrobic norme dla wydawcy. Ogolnie rzecz ujmujac "De gustibus ...itp, itd"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dzięki Toto
    mam akurat pod ręką "dwa tygodnie strachu", zobaczymy jak mi pójdzie z tym
    pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Może się nieprecyzyjnie wyraziłam, więc rozwieję wątpliwości - przez pojęcie "kiepski pisarz" rozumiem kiepską technikę pisarską, kiepskie posługiwanie się słowem. Styl nie ma nic do rzeczy do umiejętności, których moim zdaniem (jeśli chodzi o powieści) panu G. M. brakuje.
    Za to poradniki seksualne czytałam w najlepsze; w formie poradnikowej pan G. M. akurat się sprawdza.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia