Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Zmiana Ip

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Unhappy Zmiana Ip

Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób zmienić IP.
    Jeden z kolegów z pracy podpadł Allegro i Allegro zawiesiło jedo konto i nie tylko jego zablokowane zostały również konta wszystkich, którzy logowali się w pracy w tym moje
    Ja logowałam się również w domu i teraz kiedy próbuje założyć sobie nowe konto to Allegro mi je bardzo szybko blokuje Trochę to krzywdzące dla mnie bo z jakiej racji mam odpowiadać za błędy innych.
    Niestety nic nie dało moje wyjaśnianie sprawy w Allegro. Nie przyjmują tłumaczeń że to nie ja im podpadłam. Dla nich jedno IP to jedna osoba korzystająca z wielu kont. I niestety połączyli to jeszcze z moim domowym IP.
    Jedyne wyjście z sytuacji to zmiana IP mojego domowego komputera i nielogowanie się w pracy. Czy ktoś mi podpowie jak to zrobić?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam! Moim zdaniem zmienienie IP nic Tobie nie da. Bo logujesz sie na allegro swoim nickiem i hasłem. A wszystkie dane są pod Twoim nickiem, a nie pod adresem IP komputera. Ale jak chcesz to możesz spróbować. Jeszcze powiedz mi jaki masz internet??? Coś w stylu neostrady czy radiówkę???

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Internet mam z sieci osiedlowej, stałe łącze, nie radiowe.
    A wracając do Allegro to zablokowane nam u nich ip - więc jak założę nowe konto z nowego ip to niekoniecznie muszą skojarzyć pozostałe moje dane.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Powiem Tobie na kumpla przykładzie. On też coś tam zrobił na allegro i jemu zablokowali konto, po tygodniu założył nowe z wszystkimi danymi takimi jak w poprzednim koncie i działa ono bez problemu, te konto zablokowali jakiś rok temu i na razie nie miał żadnych problemów. A niestety Twojego IP nie zmienisz bo masz stałe, możesz je zamaskować albo zmienić serwer proxy. Ale najlepszym rozwiązaniem będzie założenie konto z innymi danymi np. Twojego członka rodziny ale z Twoim adresem żeby do Ciebie paczki przychodziły.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No wanie w tym sk, e zaoyam nowe konto na moj siostr i zostao prawie natychmiast zablokowane. Std te sdze e ip mojego komputera jest na 'czarnej licie' czy czym takim w allegro.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No możliwe że tak jest. Nie wiem czy jakbyś nawet ukryła IP przez program dajmy na to: Steganos Internet Anonym to konto nie zostało by zablokowane. Może spróbuj tym program ukryć właśnie IP i wtedy zobacz. Niestety jest to wersja trial bo program kosztuje jakies 200 zł. Jeszcze w www.google.pl wpisz "Program do ukrywania IP", może czegoś lepszego poszukasz. Jeszcze jednym z możliwych rozwiązań jest rozmowa z dostawcą internetu o zmiane właśnie numeru IP. Próbuj!!;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Serdecznie dziękuję za pomoc. Chyba poproszę firmę dostarczającą internet o zmianę ip. Mam nadzieję ze w ten sposób mi się uda
    Jeszcze raz ogromne dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jest coś takiego jak Tor – ukrywa Twoją tożsamość w Sieci puszczając Ciebie przez inne IP. I za free.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zmiane Ip

Witam wszystkich serdecznie moze ktoś mi pomoze jak ukryć Ip komputera ponieważ mam problemy związane z załozeniem konta na Allegro ponieważ miałam ja swoje konto i moja siostra jak doszli ze mieszkamy w jednym domu i używamy jednego komputea to konta nam zablokowali załozył brat na siebie i nie minoł tydzień jak zablokowali konto i jego równierz co robić jak ominąć albo co zrobic zeby załozyć konto normalnie żeby nie zablokowali mi znów mysle że ukrycie Ip komputera by rozwiązało ten problem a moze tak myslałam ze złozyć konto z kafejki internetowej czy oni dojda że to nie jest osoby prywatnej tylko kafejki co ono wogule sprawdzają jak ominąć tom procedure wiem ze też miał jeden uytkownik tego forum być moze juz rozwiązał ten problem z Allegro będe wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki bo oszaleje pozdrawiam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)