Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Arudil Zobacz post
    Po obejrzeniu ekranizacji komiksu (o 300 mi właśnie chodzi) na kółku historycznym podjąłem się znaleść fakty z tego filmu, poza okrzykami, peleryną, Leonidasem (co nie jest tak do końca pewne), Kserksesem i peleryną Spartan, ( i w niektórych fragmentach wychowanie spartańskie) nie było nic z historii :P. Poprostu kolejne holiłudzkie szoł. To ja już wolę i polecam "Meet the Spartans" naprawdę dość ciekawa parodia 300
    wikipedia

Hmm. A mi tekst z wikipedi bardzo przypomina streszczenie filmu. (pomijając ilość wojska armi perskiej i kilka "mało istotnych faktów"

"Reżyser filmu, Zack Snyder stwierdził podczas wywiadu dla MTV, że wydarzenia są w 90 procentach zgodne z historią i że to efekty użyte w filmie czynią go mało wiarygodnym. Mówił też, że pokazywał go światowej klasy historykom, którzy stwierdzili, że jest wspaniały, a wręcz nie mogli uwierzyć, że jest tak zgodny z prawdziwymi wydarzeniami. Poza tym stwierdził, że nie jest to film dokumentalny oraz że jest głównie oparty na komiksie."
    źródło

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No i byłem na premierze Zdarzenie. Podtrzymuje wszystko co napisałam. Warto iśc głównie, żeby zobaczyć jak to się wszystko rozwija, ale równiez dla aktorów, którzy spisuja się cudnie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Arudil napisał/a Zobacz post
    Po obejrzeniu ekranizacji komiksu (o 300 mi właśnie chodzi) na kółku historycznym podjąłem się znaleść fakty z tego filmu, poza okrzykami, peleryną, Leonidasem (co nie jest tak do końca pewne), Kserksesem i peleryną Spartan, ( i w niektórych fragmentach wychowanie spartańskie) nie było nic z historii :P. Poprostu kolejne holiłudzkie szoł. To ja już wolę i polecam "Meet the Spartans" naprawdę dość ciekawa parodia 300

Ale sam komiks jest świetny.W ogóle Frank miller jest jednym z lepszych komiksiarzy, bardziej niż jego lubię chyba tylko Rosińskiego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

odyseja kosmiczna 2001

moim zdaniem najlepszy horror na świecie! Obejrzcie to sami siedzac w ciemnym pokoju. No a swoją drogą naprawde świetny film, a HAL to niesamowity bohater. Poruszona kwestia uczuć maszyny jest na czasie. Warto zobaczyć.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a ja uważam "Matriksa" za najlepszy film, jaki dotychczas miałam przyjemność obejrzeć. oczywiście mówię tu tylko o pierwszej części. (czy to zawsze jest tak, że dalsze części jakiegokolwiek dzieła nie są już tak dobre?;/) Keanu Reeves naprawdę robi wrażenie, chociaż tutaj http://www.gala.pl/aktualnosci/newsy.../keanu-reeves/

już nie wygląda tak dobrze, jak w filmie, ale to pewnie kwestia charakteryzacji

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Matrix jest dobrym filmem, ale raczej taki na rozluźnienie i popatrzenie na efekty specjalne... Ja nadal uważam, że jednym z najlepszych filmów jest Zielona Mila, polecam.

Również zachecam do obejrzenia Hitmana, trochę mi tylko sam wygląd Hitmana nie pasował, ale reszta może być... kolejny na odmóżdżenie. Pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

polecam The Crow 3. Inne części jakoś gorsze (szczególnie 2).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

w sumie najlepiej sciagnac, ale nie ma jak klimat w kinie - chipsy chruki szeleszczenie szepty i dzieciaki wokol, radosc pelna geba hehe no, a byl ktos na Walle'im? zwiastun srednio zacheca, ale podobno calkiem w deske. czasem trzeba sie wybrac na bajke

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Polecem "8 części prawdy". Film trzyma w napięciu do ostatniej sceny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Polecam również polskir firmy: "Wszystko będzie dobrze" i "Sztuczki".

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)