Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Polecam: Snatch (Przekręt), 1408, Ray.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dobre polecacie te filmy Ja mogę od siebie dodać "Bękarty wojny", "Między słowami",

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O tak, Bękarty to jak dla mnie idealny powrót Quentina! Deathproof nie był jakiś rewelacyjny, a Killbillom też trochę brakowało do największych osiągnięć Tarantino. Bękartom nic już nie brakuje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ze swojej strony mogę dodać jeszcze "Raport mniejszości" i świetną grę Cruisa.

Poza tym ciekawym horrorem jest The Amityville, który trzyma w napięciu do końca.

O dobre komedie niestety ciężko. Na pewno filmy z Jimem Carrey są niezłe. Mam na myśli "Bruce Wszechmogący" i nieco słabszy, pod względem dawki humoru - "Yes man", ale można się z niego czegoś nauczyć. Poza tym "Ja, Irena i ja" też pozwalał na odstresowanie.

Odnośnie bajek, warto obejrzeć w kinie "Odlot" i najnowszą, trzecią wersję Epoki Lodowcowej.

Kolejnym dobrym filmem jest "Lektor", opowieść o miłości 15 latka i dorosłej kobiety. Dojrzała ekranizacja osadzona w realiach niemieckiej wojny w 1958 roku.

Skoro mówimy o czasach wojny, to chyba każdy oglądał już "Szeregowca Rayana", a jeśli nie oglądał, to powinien.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dankot Zobacz post

Odnośnie bajek, warto obejrzeć w kinie "Odlot" i najnowszą, trzecią wersję Epoki Lodowcowej.
    Trzecią Epokę lodowcową oglądałem w kinie w 3d... Robiło to wrażenie, choć szczerze, to po tym 3d (to był mój pierwszy film w tej technice) spodziewałem się odrobinę więcej...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja ostatnio byłam pierwszy raz na filmie 3D Na "Odlocie" konkretnie. Bardzo przyjemna bajka i muszę powiedzieć, że trójwymiarowe efekty robią na mnie wrażenie. Widziałam zwiastun "Alicji w krainie czarów" Tima Burtona, także w wersji 3D, z Johnnym Deppem w roli Kapelusznika. Myślę, że to dopiero będzie odlot;D

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja byłam w kinie na 2012 ostatnio ale nie polecam tego filmu nikomu straszna szmira!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Paranolmal activity- strasznie (dosłownie) fajny horror

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Kicinka Zobacz post
    Ja byłam w kinie na 2012 ostatnio ale nie polecam tego filmu nikomu straszna szmira!
    Również byłem na tym filmie. Z góry założyłem, że fabuła będzie banalna (bo made in USA), więc wybrałem się wyłącznie na efekty specjalnie, przy których ekipa filmowa się nieźle napociła.

Dla znawców kina - nie polecam. Dla fanów fajerwerków, wybuchów i efektów - jak najbardziej warto.

Cytat Napisał xara Zobacz post
    Paranolmal activity- strasznie (dosłownie) fajny horror
    Dla mnie film jest kiepski. Wykorzystano typowe chwyty, żeby przestraszyć widownię, a więc dużo ciemności i sterowanie emocjami przez efekty dźwiękowe. Filmowanie kamerą cyfrową, to fajny pomysł, ale zdecydowanie lepszym z tej kategorii jest film s-f REC.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To mnie z kolei REC kompletnie nie przypadł do gustu i naprawdę przestraszył mnie może ze dwa razy. A na Paranormal siedziałem jak na szpilkach Film zrobiony za kilka tysięcy dolarów, bazujący nie na efektach (bo praktycznie ich tam nie ma), ale na nieustannym graniu na emocjach...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)