Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Hybrid View

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Własny sklep internetowy

Witam!
    Chyba niedawno w DI był artykuł o sklepie internetowym, który podpisuje umowy zlecenie lub umowy o dzieło z webmasterami, którzy chcą sprzedawać produktu z tego sklepem internetowym na swoich stronach www. Pamiętam, że można było sprzedawać książki, kwiaty i coś tam jeszcze... Pamiętacie może adres internetowy tego sklepu?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Takie sklepy są bez sensu, wysokie prowizje uniemożliwiają zaoferowanie towaru w atrakcyjnej cenie, a dzisiejsza konkurencja w sprzedaży internetowej jest ogromna.
    Polecam darmowe skrypty np. Prestashop, na stronie Jak założyć sklep internetowy masz opisane jak taki sklep uruchomić.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał Jajo Zobacz post
    Pamiętam, że można było sprzedawać książki, kwiaty i coś tam jeszcze... Pamiętacie może adres internetowy tego sklepu?
    Pewnie masz na myśli jakiś program afiliacyjny. Sporo tego w Sieci. Np. Tradedoubler jest pewnego rodzaju bramką do sprzedaży wielu marek ...ale kiepskie z tego są pieniądze. Co do książek, polecam program partnerski Złotych Myśli albo Heliona.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak rozpocząć biznes bez pieniędzy, towaru, magazynu, transportu, pracowników, ryzyka - zobacz www.innysklep.w8w.pl

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja adresu nie pamiętam, ale to świetny pomysł na rozkręcenie własnego interesu.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Takie rozwiazania, ktore daja zarobic bez wlasnego wkladu tylko za pomoca promowania i na podstawie marzy sa wszelkiego typu sklepy z ebookami, wiec takich poszukaj.

@kyshe Oczywiscie, ze towar nie musi byc drogi i masz racje sprzedajac duzo ale za to tanio, tylko jest jedno ale ... zeby sprzedac duzo musisz wykonac duzo tych samych czynnosci, wlozyc wiecej pracy, straici wiecej czasu, to sie moze przekladac na wieksze koszty wiec ci ktorzy mowia, ze lepiej sprzedac kilka rzeczy a drozej tez maja racje, bo zauwaz, ze idac za twoim przykladem juz 4 sztuki sprzedazy to bedzie tyle co ty sprzedasz 1000 szt, a chosby na zapakowanie 1000 szt juz tracisz wiecej czasu niz na zapakowanie tych 4, wiec nawet powiedzialby, ze nie do konca jest tak jak mowisz. Poza tym to sprzedawanie za grosze przypomina mi sprzedaze na allegro, gdzie towar kosztuje 5 zl a przesylka 15.

Pamiętam, że można było sprzedawać książki, kwiaty i coś tam jeszcze... Pamiętacie może adres internetowy tego sklepu?
    Poszukaj o programach partnerskich. Do tego nie trzeba sklepu internetowego, można mieć "zwykłą" stronę www lub tematyczny blog.

A jeśli interesuje Cię sklep, zerknij do mnie, może dowiesz się czegoś, co Ci się przyda: http://emarketing.krawczykowski.net....p-internetowy/

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Odp: Własny sklep internetowy

Przede wszystkim zadbaj o bezpłatne przesyłki (im niższy próg, tym lepiej, także dla Ciebie!), albo "wyjątkowo" tanie (kwoty powyżej 10 złotych zdecydowanie odstraszają), poza tym bardzo dokładnie opisuj produkty, im dokładniejszy opis, tym większa szansa, że klient zainteresuje się Naszymi produktami (nie będzie miał najmniejszych wątpliwości, że to właśnie ten produkt, którego szuka).

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja na razie mam na tapecie Aptusa, ale jeszcze się nie zdecydowałam na 100% czy skorzystać z ich oferty. Czy coś muszę wiedzieć? Poprosiłabym o wasze opinie.

Izy
    Gość

Podpisz umowę ,bo w moim przypadku każda firma , no może większość niestety była nieterminowa . Zlecenie np. miało być wykonane w 2 dni a zajeło dwa tygodnie potem poprawki i robił się miesiąc , potem jak pośpieszałem to pisali ,że tego nie oferowali to dodatkowe prace itp. więc w archiwym zawsze miałem wiadomości i wysyłałem uzgodnienia na to oczywiście następna odpowiedź i tak cały czas .
    Naprwdę ciężko spotkać naprawdę odpowiedzialną firmę w zakresie projektowania i pozycjonowania stron ,chyba że ja mam takie szczęście.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)