Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Co kupić pomocy

Witam ostatnio uslyszalem ze są dobre tanie komputery na allegro http://allegro.pl/item337762226_pudz...mb_gratis.html oto aukcja która mnie interesuje czy ten komputer jest opłacalny??? czy to badziew i jeżeli nie to co ewentualnie trzeba by w nim wymienic???

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał piotrsuzi14 Zobacz post
    Witam ostatnio uslyszalem ze są dobre tanie komputery na allegro http://allegro.pl/item337762226_pudz...mb_gratis.html oto aukcja która mnie interesuje czy ten komputer jest opłacalny??? czy to badziew i jeżeli nie to co ewentualnie trzeba by w nim wymienic???
    Co wymienić?
    Płytę główną - ta jest zbudowana na prawie, że prehistorycznym chipsecie :!:
    Obudowę - a właściwie zasilacz. I żadne 400W tu nie pomoże. Żeby toto chciało poprawnie i porządnie chodzić - potrzeba mniej więcej 500W. Prawdziwego zasilacza, a nie jakiejś popierdółki typi IBOX, czy FEVER :/

I dla porównania: www.proline.pl taki sam zestaw - w obudowie Tracer 450W(też kiepścizna - taka sama jak to z allegro) - 1905zł + koszt wysyłki.
    Także zostanie Ci jeszcze na parę piw dla tego, kto by Ci to składał...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Podziwiam za odwage, ja się boję kupować na allegro takich rzeczy . Zwłaszcza, że już chcieli mnie wystawic nawet w jednym sklepie internetowym (niby miał kilkaset pozytywnych opinii..), ale się nie dałam Od tamtej pory kupuje w necie tylko u znanych firm,które mają swoje sklepy też w realu, bo zawsze można tam odebrać za darmo przesyłkę i z gwarancją łatwiej.
    No ale można pewnie trafić i na uczciwych ludzi..

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)