Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Prawo na Forum

Czy WebLion ma prawo mnie obrażać???

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Nie.

Napisze na ten temat pozniej, teraz mam troche pilnej roboty.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nikt nikogo nie ma prawa obrażać. Czy to w świecie realnym czy w internecie. Doonay sprawa jest o tyle skomplikowana, że na każdy Twój argument o obrażeniu Ciebie przez WebLiona można podać kontrargument w postaci Twojego zachowania w stosunku do niego. Ty jesteś wkurzony z racji wieku, WebLion wkurzył się na Ciebie, bo piszesz zbyt chaotycznie (nie tylko w jego mniemaniu). Obaj jesteście poddenerwowani, ale nawet najbardziej zdenerwowani ludzie powinni umieć opracować jakiś kompromis. WebLiona znam już jakiś czas i wiem, że to inteligentny i z natury spokojny człowiek więc postaraj się udowodnić, że Ty też zasługujesz na miano inteligentnego człowieka i odpowiadaj rzeczowo na jego zarzuty :-) Zobaczysz, że wtedy nawet jeśli macie inne zdania to jest łagodny misio ;-) Przypominam o zasadzie której wszyscy powinniśmy się trzymać - na spokojnie wszystko idzie lepiej. Wstać od komputera, parę przysiadów, pompek, kilka głębokich wdechów i wtedy odpisujmy na posty bo jak tak dalej pójdzie to zaczniemy do siebie strzelać....

EDIT
    Dodam jeszcze, że jakoś nigdzie nie dopatrzyłem się obrażania Twojej osoby przez WebLiona (wytyka Ci jedynie błędy), a Twje zachowanie w stosunku do niego jest bardziej napastliwe - Jego ksywa to WebLion a nie jakieś jej przekręcanie...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wytyka i obnaza bledy - ma do tego prawo. To nie jest obrazanie.

Pozatym wiedz ze WebLion to ...jak wspomnial przedmowca...porzadny czlowiek. Prowadzi sie normalnie w zyciu i utrzymuje szczesliwa rodzine - wzor.

Trudno to od razu zauwazyc, ale generalnie walczac z tym...odbierasz mu prawo do krytyki i wytykania bledow.

A Krzysztof ... zobacz kim jest w di.com.pl i sie nie dziw ze stonowany jest...profesionalizm nie pozwala mu "atakowac" "klienta" Dziennika Internautow :]

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał deep_file
    A Krzysztof ... zobacz kim jest w di.com.pl i sie nie dziw ze stonowany jest...profesionalizm nie pozwala mu "atakowac" "klienta" Dziennika Internautow :]
    Ciekawa analiza, ale nie trafna ;-)

Po prostu z natury jestem człekiem spokojnym (zapytaj mojej żony, dzieci i znajomych), a agresję wolę wyładować w miejscach i formach do tego przeznaczonych. Co więcej, nie czuję się "profesjonalistą" w żadnej dziedzinie, niestety, bo w końcu chciałbym być super specem w jakieś klocki..

Doonay nie jest klientem DI. Klientami DI sa reklamodawcy, pozostali to Czytelnicy i IMHO wszystkich trzeba tak samo szanować. Także tych, którzy nigdy DI nie odwiedzili, bądź nie lubia tego serwisu.

Poza tym, z jednej z wypowiedzi Doonaya wynika, że tylko wpada na forum, natomiast nic nie wiadomo na temat tego, czy jest Czytelnikiem.

Jeśli chodzi o pytanie Doonaya - Nimitz już udzielił właściwej IMHO odpowiedzi, pod którą się podpisuję.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Re: Prawo na Forum

Cytat Napisał Doonay2
    Czy WebLion ma prawo mnie obrażać???
    Produkujesz posty w ilościach dość sporych... Przez 4 dni napisałeś prawie połowe tego co ja od sierpnia 2003... Dlaczego tak jest? Bo 97% Twoich postów to nic nie wnoszące bzdury...

Gość

Krytyka, krytyka, krytyka...

Dla Ciebie Piotrze(q) są to bzdury, dla mnie nie. Tak jest i tak będzie, jakoś nie usłyszałem jeszcze ze słów administratora, żeby to było nie zgodne z regulaminem forum, no chyba, że jest... Wypowiadam się na takie tematy na jakie chcę i piszę w nich tyle ile chcę, cóżporadzić, że piszę bzdury, może poprostu nie czytaj..?

Ostatni itak, trochę wyluzowałem (z ilością postów). Powiem wam, że lubię się udzielać (tak jak potrafię) i robię to. Czasem chcę pomóc, czasem wyrazić opinię, a czasem "wylać masę myśli w klawiaturę"... Cóż zrobić(?).

Ja [patrz na przypis]

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ty jesteś tylko człowiekiem, Piotrek G. jest tylko człowiekiem, ja jestem tylko człowiekiem i nawet Krzysiek i Piotrek to tylko ludzie... 8)
    Każdy jest inny i każdy ma w głowie co innego (chyba, że mówimy o poliykach - wtedy mają to samo sianko we łbach). Pisz co Ci się podoba, byle tylko nie naruszało regulaminu forum i netykiety. :-) Co do ilości - staraj się, żeby nie przyćmiła jakości i wtedy wszystko będzie ok. :-)

Gość

Staram się staram... i chyba mi wychodzi :!: :!: :!:

P.S. W ogóle ---> dzięki za rady

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)