Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

"A spoglądając na temat - Piękne bo uciekło - to i w nim jest jakaś smutna prawda. Najpiękniejsze jest to, czego nie złapaliśmy, to, niedoścignione. Jest tak, bo możemy dowolnie na ten temat fantazjować i nasze fantazje nie zostaną rozbite przez prozaiczną rzeczywistość"

caruso nie zawsze tak jest. ja znam przypadki, kiedy facet który nie zdobyl (nie złapał swojego króliczka) pewnej kobiety, stracił dla niej szacunek- obrażał ją, plotkował na jej temat- przedstawiał ją w bardzo złym świetle wsród naszych wspólnych zanajomych.
    i pewnie robił to aby ochronić swoje ego, i zachować dobre zdanie o sobie, bo przecież gdyby ona była mądra, to by go wybrała.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szczerze mówiąc na 100% nie można być pewnym nawet za siebie - bo nikt nigdy nie był w każdej sytuacji i nie wiem na pewno jak się wtedy zachowa

Różnie to w życiu ludzie się zachowują. Nieustannie mnie zadziwiają. Niestety rzadko in plus.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A wiecie co jest najbardziej żałosne? Gdy ktoś goni nawet wtedy gdy dostaje wyraźne sygnały że nic z tego.

Sytuacja:
    dziewczyna: to co umówimy się?
    gburek: nie
    dziewczyna: a może jednak?
    gburek: To co? Mam się z Tobą spotkać przelecieć porzucić i wtedy będziesz szczęśliwa?
    dziewczyna: może nie porzucisz.....
    gburek: Skoro nie ma we mnie zainteresowania Tobą to inaczej to się nie skończy
    dziewczyna: a może jednak.......

Niektórzy się po prostu nie szanują :/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ona pewnie ma nadzieję, że ona się z nią przekomarza.
    ale tak swoją drogą ( może kogoś to zbulwersować) ale coż dzewczyny też czasem chcą się zabawić i umówic się na jedną randkę.
    tylko jesli chłopak podrywa laskę to tylko mu to dodaje chwały,
    a jak dziewczyna podrywa chłopaa to już to jest żenujące i należy nią pogardzać?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niestety wikszo ludzi tak uwaa. Co prawda powodem do chway to nie jest (u adnej z pci), ale rwnie nie jest powodem do pogardy. Kady robi to co lubi, a w przytoczonym przez makaronizm'a dialogu to chyba mamy do czynienia co najmniej ze rednio inteligentn dziewczyn.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

makaronizm
    podałeś przykład skrajnego przypadku dziewczyny namolnej, nachalnej, bądź też przekomarzającej się z chłopakiem, jak już mój przedmówca wspomniał.

Dlaczego dziewczynie nie pasuje podrywac chłopaka?
    Ci faceci, którzy ją podrywają mogą jej się nie podobać, więc musi wziąść sprawę w swoje ręce i jeśli robi to z sprytnie, to chłopak chwyci kontakt i może nawet myśleć, że to on ją poderwał.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja zrobiłem inaczej. To moja żona myśli, że to ja ją poderwałem, a tak naprawdę to ona się do mnie zalecała :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Parasite Zobacz post
    Ja zrobiłem inaczej. To moja żona myśli, że to ja ją poderwałem, a tak naprawdę to ona się do mnie zalecała :lol:

bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz.
    Powiedzmy, że w Waszym przypadku oboje poczuliście do siebie miętę i wzajemnie zalecaliście sie do siebie.

Ech. Żeby to wszystko było takie proste jak na forum

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia