Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Doonay2

Gość

Twoja ocena: Yes No

Doonay2

Wyraźcie opinię na mój temat.

P.S. Czy to też uznasz za beznadziejne (WebLikon)?

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

P.S. Czy to też uznasz za beznadziejne (WebLikon)?
    Tak, ponieważ to Forum nie ma na celu skupiać się na sondażem jaki jesteś. Jesteś dziecinny, ale w końcu taki masz być zgodnie z wiekiem...
    Mam tylko prośbę. Pisz lepiej o klockach lego, zamiast chwytać się Tematów, których nie rozumiesz...

Anonymous
    Gość

Tez bladzilem Doonay jak Ty i gafy popelnialem piszac tu i tam i roznie to bywalo...

Ta walka minie ... musisz troche poczekac. Skoro wyrywasz korzenie pogladow ktore wpojono...to popelniasz bledy poniewaz jestes pokaleczony tym.

Ja juz wyzbylem sie tego co chcialem, zagoilo sie wszystko i zajalem sie normalnymi rzeczami.

Ps. Zamiast myslec o calym szambie jakim jest kler to wez pocwicz gramatyke - naprawde wyjdzie to na dobre.
    Nie mowie zlosliwie , daje dobra rade.

Pracujcie nad konkretami mlodzi, szkoda czasu na bzdury!

Ps2. Jak chcesz wywalic swoja zlosc w stosunku do kleru i pochodnych to ... idz na strone gazety NIE i tam razem z nimi pojedz czarnuchow.

Ps3. Tutaj zlosc niektorych wystapila poniewaz kazdy ma to juz za soba...to co aktualnie przechodzisz...i nie chce tego sluchac bo przypomina mu sie czas walki w mlodosci.

Pozdr

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

O nie! Ten powyzszy post jako: Gość był moj.

Nie zauwazylem...poprostu ze ... zaraz ten "blad" zglosze w dziale forum o di.com.pl. Ehh. w innych topicach to samo wystapilo.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

juz Ci odpowiedzialem w tej sprawie deep.
    Piotr Cygan,
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Co to wogole za temat?! Co jest do jasnej cholery, drugie pamietniki.bravo.pl czy co?!

Aż żal dupe sciska jak na forum DI czytam takie badziewia!

Drogie Bravo!
    Mam 12 lat i jestem jeszcze dziewicą, czy to znaczy, że mój tata jest pedałem?
    Pozdrawiam, Judyta

Na takim samym poziomie jest ten temat.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Temat zamknięty przez Konkorda i słusznie. Poruszamy tutaj problemy wszelkniej maści co można zauważyć śledząć tematy, jadnak nie bedziemy zajmować się roztrząsaniem tego jaki jesteś doonay. W wielu topicach dostałeś wytyczne co do tego co robisz źle. Nikt nie czepia się Twojej osoby tylko tego co robisz a to istotna różnica. Apeluje do Ciebie, posłuchaj dobrych rad. Ludzie którzy Ci ich udzielają nie robią tego, żeby Cie poniżyć tylko dla Twojego i ogólnie pojętego dobra forum. Jeśli chodzi o mój status, czyli administrator to będę robił wszystko żeby forum miało wysoki poziom, jeśli Ci to nie odpowiada, to możesz odejść. Pisze to z przykrością, bo nie chcemy tracić nikogo, ale dobro forum jest dla mnie najważniejsze. Bardzo Cie wiec prosze popraw się. Wytyczne jak to zrobić masz w wielu postach.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia