Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: *.swiad

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

*.swiad

Czy istnieje jakiś darmowy program, którym bede mogł otworzyć pliki o rozszerzeniu *.swiad ? Chodzi mi o samo otwarcie, nie koniecznie edycje. Pliki które potrzebuje otworzyć były pisane na programie Plan lekcji Optivum. W jaki sposób mogę otworzyć te pliki?

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Odp: *.swiad

Obawiam się, że możesz mieć problem z otwarciem tego typu pliku bez programu o którym mówisz. Plan lekcji jest stworzony przez Polskiego programistę i to rozszerzenie jest wykorzystywane tylko w tym programie i dlatego nikt nie tworzy specjalnie programu do podglądu takich plików. Jeśli chcesz podejrzeć co w tym pliku jest zmień jego rozszerzenie na *.txt i jeśli plik nie jest jakoś specjalnie szyfrowany to zobaczysz tekst który się w nim znajduje. Dodatkowo możesz skorzystać np. z notepada++ aby zobaczyć lepsze formatowanie dla takiego pliku. Mam nadzieje że się uda pozdr

ksaweyyy224
    Gość

Wiesz co to nie takie proste, zobacz może można pobrać wersję demo programu, a jeżeli nie poproś nauczyciela o dostęp

Początkujący
    Mieszka w
    Żagań
    Siła Reputacji
    0

Tak jak mówili przedmówcy, jeśli po zmianie formatu pliku na txt nie będziesz w stanie odczytać zawartości, nie zrobisz nic bez oryginalnego programu.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia