Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Facet z przymrużeniem oka

W internecie często spotykam się ze stwierdzeniem, że "mężczyzna to dziwne stworzenie, boi się dentysty, wypadania włosów lub tego, że jego samochód nie odpali czy komórka nie będzie miała zasięgu."
    Ostatecznie to dzisiejsza kobieta jest samowystarczalna, bo nawet przy zajściu w ciążę obecność faceta nie jest konieczna. Nasuwa się pytanie, do czego są nam faceci potrzebni?
    Dla rozrywki? wokół nas takie cyrki się dzieją, że samo w sobie jest to rozrywką. Poza tym mamy telewizor i babskie towarzystwo.
    Do pracy? jest tyle urządzień, które to zrobią za faceta, ostatecznie istnieją serwisy, pomoc sąsiedzka.
    Dla przyjemności? do tego też są urządzenia lub dziwki męskie.
    Częściowo to mężczyźni sami sobie są winni. Nie ma teraz normalnych "chłopów", bo albo to mięśniaki, którzy uważają się za seksownych siłaczy, albo chodzące salony piękności, albo maminsynki, albo dresiarze.

"Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!?
    Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!?"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dobrze że to z przymrużeniem oka...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał M461K Zobacz post
    Dobrze że to z przymrużeniem oka...

ale przyznasz chyba, że wiele w tym prawdy.
    Rozejrzyj sie po rodzinie, znajomych, sąsiadach, wielu znajdziesz takich co są jednocześnie dobrymi mężami, ojcami i głowami rodzin?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Akurat w mojej to wielu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał M461K Zobacz post
    Akurat w mojej to wielu

Mam rozumieć, że jesteś w gronie tych przykładnych szczęśliwców?

W mojej rodzinie katów nie ma, ale przykładnych ojców i mężów też za wielu nie widzę, natomiast wśród znajomych zróżnicowanie, znam kata-alkoholika, który bardziej psychicznie jak fizycznie znęca się nad rodziną.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niedługo to i baba nie będzie za bardzo potrzebna. Prokreacja wiadomo, sztuczna biologiczna macica to jeszcze trochę czasu.
    Natomiast na użytek domowy to mówią , :-D że coś z 10 lat ....
    http://www.technoblog.pl/blog/1,8494..._kochanka.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Gladiator Zobacz post
    Niedługo to i baba nie będzie za bardzo potrzebna. Prokreacja wiadomo, sztuczna biologiczna macica to jeszcze trochę czasu.

Jasne że tak :-D

sex ze sztuczną lalką też daje wiekszą przyjemność niż z żywą kobietą.

Ps przypadek czy celowe działanie, że dotychczas masz cztery posty i dopisałes się akurat w tych tematach, w których byłam najbardziej aktywna, w tym dwa wątki mojego autorstwa?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bardzo dobre pytanie !! Proszę o następne.... (nie chce ikonka wskoczyć)
    Przyjmij , że przy tak dużej twórczości Twojej , nietrudno zamieścić w ten spoób odpowiedzi.... .Po za tym tak stawiasz temat, że .... nooo, na razie przemilczę .

Pamietasz ten film http://technologie.gazeta.pl/technol...10853.html?i=5 ? W filmie nasz bohater woli sztuczną bębę , bo z prawdziwymi nie szło wytrzymać. Zbliżenie następowało na jedna noc po podpisaniu umowy w obecności prawników , ze szczegółami co się będzie dzało , chodziło o uniknięcie oskarżeń w zakresie molestowania seksualnego i gwałtu, chyba kamery rejestrowały przebieg zdarzeń dla ewentualnego rozstrzygnięcia sporu i porównania z umową.
    Brzmi jak ponury żart, ale czy nie idziemu w tym kierunku zwłaszcza w krajacha zachodnich i USA ?
    Optymistyczne było tylko zakończenie , nasz bohater wyrzuca z samolotu sztuczną babę i bierze prawdziwą. Oszczędzę Tobie linków o burdelach z lalkami w Japonii. Dlaczego tak się dzieje ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Gladiator Zobacz post
    Bardzo dobre pytanie !! Proszę o następne.... (nie chce ikonka wskoczyć)
    Przyjmij , że przy tak dużej twórczości Twojej , nietrudno zamieścić w ten spoób odpowiedzi.... .

Po za tym tak stawiasz temat, że .... nooo, na razie przemilczę .

Nie oglądałam filmu, którym się podpierasz.
    Filmy pomijając dokumentalne są fikcją, fantastyczne całkowicie wykluczam.
    Oglądam filmy łatwe w zrozumieniu i przyjemne w odbiorze, film ma być dla mnie rozrywką a nie stratą czasu, powodem do smutku czy przemyśleń nad losem bohaterów filmu.

Moje wypowiedzi na tym forum, zwane postami są przeważnie oparte na przemyśleniach i życiowym doświadczeniu.
    Określenie "Twoja twórczość" jakoś mi nie pasuje do prostej Seleny bez matury.

intuicja mi podpowiada, że może to być zaczepka do "grubszej" dyskusji, wobec tego zostawiam to bez komentarza.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Oglądam filmy łatwe w zrozumieniu i przyjemne w odbiorze, film ma być dla mnie rozrywką a nie stratą czasu, powodem do smutku czy przemyśleń nad losem bohaterów filmu.
    No i szkoda, że tego Seleno nie robisz. Jest wiele filmów, które są trudne w odbiorze, ale po ich obejrzeniu człowiek nie ma uczucia, że zmarnował czas. A przemyślenia nad losem bohaterów są przemyśleniami o nas samych. Film to sztuka, ale tylko film przez wielkie 'F' będzie sztuką. Większośc filmów traktujących o przyszłości jest rozważaniem tego do czego mogą doprowadzic nas te wszystkie badania. Mozna by tak wymieniac i wymieniac.
    Ja w przeciwieństwie do Ciebie, Seleno, wolę oglądac filmy bardziej ambitne (z Twojej wypowiedzi wynikało, że wolisz te mniej ambitne, jeśli jest inaczej i źle zinterpretowałem Twoją wypowiedź, zwracam Honor), nad którym muszę się zastanowic. Chociaż nie powiem filmy typu Matrix (nota bene kolejna możliwa przyszłośc związana z zabawą stworzenia zbyt dobrej SI), czy przy LotR.
    Z filmem jest jak z książką, tylko dobra zmusi do przemyśleń.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)