Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Crysis

Twoja ocena: Yes No

Crysis

Hello! niedawno kupiłem Crysis Special Edition,
    ale mam takie pytanko jeśli ktoś jeszcze ma tą gre, wszędzie prawie na stronach jest napisane że wymagane miejsce na dysku to 12 GB lub więcej, i to właśnie mnie dziwi ponieważ po zainstalowaniu wszystkich składników ona zajmuje zaledwie 6.5 GB nie mówiąc o save-ach które mają tylko po 130 MB max no i zależnie od tego jak kto zapisuje i jak często,
    co do samej gry jest bardzo ciekawa mapy i muzyka w niej są poprostu niesamowite, a jak ktoś boi sie grać w nocy to nie polecam poziomu a raczej misji CORE - tam naprawde mogą ciarki przejść, najtrudniejszy wydaje mi sie ostatni poziom, nie można go przejść nie tracąc życia i tu właśnie polecam częste zapisanie gry poprzez F5, wczoraj przeszedłem ją całą i powiem szczerze że gra mogła by być jeszcze dłuższa :P
    w razie jakichś pytań co do szczegółów gry to pisać, moge podpowiedzeć co nieco, ale o miejsce na dysku to sam prosze o podpowiedź bo to naprawde dziwne.
    Pozdrawiam
    Piotrek1928
    -------------------------------------------------------
    Sempron 3000+ 2.2 GHz
    1GB RAM
    GeForce 6600 DDR2 256MB 128 bit PCIE
    HDD SATA2 WD 160GB

Gra jest straznie liniowa. Grałem w nią na HIGH bez AA i osttania misja się cieła tylko jak się wlczyło z tym potworem

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Gra ładna, fajne pojazdy i... no własnie NUDNA. Przereklamowana strasznie.

kancze
    Gość

całkiem przyzwoita gierka to jest ale musze przyznać racje moim poprzednikom że strasznie nudna

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Crysis

Nie jest tak źle z tą grą...grafika na dobrym poziomie,tak samo miodność...jednym słowem solidy FPS

BartekMazak
    Gość

A ja sobie właśnie zamówiłem nówkę Crysis 3 w przedsprzedaży - z trailerów na youtube i ogólnie zapowiedzi - wydaje się być trójka znacznie bardziej ciekawa niż dwie jej poprzedniczki
    I cenowo też bardzo przyzwoicie - w kazdym razie na przedsprzedazy (tutaj: http://crysis3.nokaut.pl/).

Dam znać jak dojdzie (dzień przed premierą mają wysyłać) jak się gra)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Beta była dobra chociaż trochę krótka i mało można było zrobić a mimo to wciągała a więc sukces pełnej wersji prawie murowany

BartekMazak
    Gość

No właśnie na to liczę, że wersja pełna mnie "rozwali" że tak powiem.
    Heh jeszcze 2 dni i wysyłeczka ze strony przedsprzedażowej (tu) będzie - mam nadzieję, że kurier się spręży.
    Wrau

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia