Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał fotoekspresja Zobacz post
    Widząc temat o nawigacji sama muszę się pochwalić i wypowiedzieć - jestem bowiem od niedawna szczęśliwą posiadaczką Mio MOOV 330u - którą odebrałam osobiście kupioną na mixelectronics.pl. Sprawdzona - wczoraj wróciłam z małej podróży w nieznane - zupełnie nie wiedziałam jak jechać Wygodna i łatwa w obsłudze - jak do tej pory chyba najlepsza(kiedyś miałam mediona). Pozdrawiam
    Pewnie używałaś tej nawigacji podczas wakacji/urlopu... Jak się sprawowała? Zastanawiam się nad jej kupnem w lucasgsm.pl, bo będę zamawiała tam słuchawki do telefonu, więc dlaczego i nie nawigację..
    Czy faktycznie działa w niej funkcja wykrywania fotoradarów?

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Zastanawiam się nad jej kupnem w lucasgsm.pl
    A mnie zaczyna podejrzanie wyglądać już 3 link do tego sklepu, w sytuacji gdy Produkt który zamierzasz tam kupić jest w ich sklepie jest ok 15% droższy niż w wielu innych sklepach. Propobuje uzyć porównywarki cen, np. ceneo.pl żeby się o tym przekonać.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Na moje oko to przynajmniej połowa aktywnych obecnie użytkowników jest tu tylko po to, żeby kryptoreklamować jakiś sklep. Sporadyczne posty na inne tematy są tylko dla zmyłki. Już nawet nie mogę spamiętać, których spamiarzy raportowałem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

nigdy nie wiadomo czy to spamer, czy ktoś po prostu poleca sklep, bo jest pewny. A bywa różnie. Mało było takich sklepów na ceneo, które niby oferowały najniższe ceny, a w rzeczywistości ściągały kasę od ludzi, sprzętu nie wysyłały i zwijały interes po paru tygodniach?
    Ja bardziej wierzę tym, którzy sprawdzili osobiście i polecają. Nie można każdego polecającego coś innego niż ceneo traktować jak spamera!

edit: a nawigację dla kobiety polecam TomToma, Larka i Treka bardzo proste w obsłudze i czytelne

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja mogę polecić nawigację Tom Tom XL Regional (13 Państw) Traffic. Bardzo jesteśmy z niej z mężem zadowoleni. Za niecałe sześć stówek na sklep-palmtopy.pl. Ma 32 ramu, dobrą rozdzielczość, nie zwiesza się, działa bez zarzutu. W ogóle sklep jest warty polecenia, bardzo szeroki asortyment, miła obsługa i szybka wysyłka.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Thumbs up

Cytat Napisał grench Zobacz post
    nigdy nie wiadomo czy to spamer, czy ktoś po prostu poleca sklep,
    W twoim przypadku jestem praktycznie pewien, która z tych dwóch sytuacji ma miejsce.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Fajnie się czyta te bajeczne historyjki o zastosowaniach konkretnego modelu z konkretnego sklepu. Rozumiem, że jesli kupiłbym ten sam model w innym sklepie, już nie miałbym tak ekscytujących przeżyć.

Odnośnie tematu, sugerowałbym zwrócić uwagę na oprogramowanie do telefonów NaviExpert ze względu na niższy koszt nawigacji. A z tego co można wyczytać na stronach DI, użytkownicy są zadowoleni.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja kupowałam Tacie na gwiazdkę Nüvi 205 GP. Już korzysta, dzwonił i mówił że jest bardzo zadowolony. Kupiłam mu ta nawigacje na promocji. Jest bardzo zgrabniutka, prosta w obsłudze i ma kilka fajnych gadżetów jak przeglądarka zdjęć na przykład. Polecam w imieniu Taty. Nie drogi sprzęt, dałam 479.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)