Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

FlashGet - Pomocy!!!

Mam problem, mianowicie kiedy zaczynam sciaganie plikow P2P sciaganie rozpoczyna sie, zwieksza sie liczba seedow jednakze plik wogole nie zapisuje sie na dysk a szybkosc sciagania wynosi 0kb/s
    Prosze o pomoc i z gory dziekuje

Ja miałem ten sam problem jak ściagałem co kolwiek przez Opere, tylko że problem mój polega na tym że miałem włączoną sieć (połączenie lokalne) Hamachi, transfer dochodził do jakiegoś momentu i nagle spadał do 0 kB/s, jeśli masz Hamachi lub inny program korzystający z połączenia właściwego to go wyłącz i zobacz efekt, jeśli to nie to, proponuje przeskanować dysk za wirusami:P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mi się coś takiego robiło, kiedy się okazało, że mam poblokowne porty odpowiedzialne za P2P na serwerze, może po prostu skontaktuj się z usługodawcą, albo zmień program do pobierania i sprawdź koniecznie, czy firewall Ci nic nie blokuje, pozdrawiam A.R.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak ale ja ani nie korzystam z tego typu programow ani nie mam blokad ani administrator nie wprowadzil zadnych zabezpieczen a na innych programach tez sie tak dzieje. Normalne pliki internetowe sciaga ale P2P juz nie :/

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

tez tak mialem.. przeszlo po jakims czasie samo :stupid:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia