Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 108

Temat: Wegetarianizm

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Arudil Zobacz post
    Szarańcze moze i bym spróbował... ale odpowiedno podaną. No ale szczura już nie za bardzo :/
    Jak byś zobaczył co polscy producenci mielą i wpychają do zwykłych parówek, to dopiero byłby dla Ciebie szok... szarańcza to przy tym "pikuś"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja jem mieso ale staram sie ograniczac. moze niedlugo calkiem zrezygnuje. to co sie dzieje na farmach z kurczakami, swinkami i krowami przeznaczonymi na rzez przechodzi ludzkie pojecie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja czasami również jem potrawy wegetariańskie. Ostatnio nawet dość często. Chwilowo mam dość mięsa, ale nie mówię, że do niego nie wrócę hehe. Jak nie mam pomysłu na obiad, to najczęściej zamawiam różnorodne dania ze smakuje.pl , bo zawsze mają dobry wybór

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Smakuje?

A co to jest to smakuje.pl? Bo z tej stronki to niewiele wiadomo..wygląda jakby była w budowie, albo jak jakaś zapleczówka czy coś...

A jeśli idzie o wegetarianizm to w moim przypadku wszelkiego rodzaju mięsiwo to podstawa! Nie rozumiem osób, które rezygnują z takich delikatesów.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie obiecuję, że od jutra rzucę jedzenie mięsa. Lubie je i już. Ale jadam również warzywa, sporo strączkowych, owoce, sery. Ostatnio w końcu kupiłam tofu. Nie powiem, smaczne to bardzo. Jak dla mnie ma jedną maleńką wadę i nie wiem czy to cecha każdego tofu, czy tylko tej firmy: za mało słone. Kupiłam akurat tofu z firmy Polsoja, nie wiem czy warto szukać innych?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Uwielbiam z mięsiwa, białe mięsko i wiepszowinę,chociaż podobno nie jest zdrowa. Co do wegetarianizmu, to uważam,że to jest bardzo dobry sposób i na szczuplejszą sylwetkę i na mniejszą zachorowalność.Chociaż w dzisiejszych czasach nie można być niczego pewnym.Niby warzywa nie pryskane,a okazuje się potem,że niestety zawierają coś tam niezdrowego,bo mimo zapewnien pryskane były.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Niestety ale większość z nas nie stać na wegetarianizm, zaraz mnie zakrzyczą i obliczą, ile kosztuje kilogram ziemniaków. Jedzmy mięso ale jedzmy z umiarem.

Witka
    Gość

Odp: Wegetarianizm

Ja też lubię mięso... (nie bić!) choć warzyw jem mnóstwo i możliwie zdrowo ( z eko sklepu nawet http://www.notoeko.pl/), no ale całkiem na wege to w moim przypadku marna szansa...

dibra
    Gość

Ja czasem jem mięso, chociaż coraz rzadziej. Nawet jak jestem w pizzerii oświęcim to zamawiam jedzenie bez mięsa.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W tej drugiej kwestii muszę się zgodzić z Sewis.sat. Ale wydaję mi się, że problem jest tu trochę głębszy, ponieważ z jednej strony uważam, że dzieci powinny jeść mięso, ponieważ jest to ważne dla jego rozwoju. Z drugiej strony ciężko jest zmuszać wegetarianina do przyrządzania mięsa... Szczególnie jak to jest wegetarianizm ideologiczny.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia