Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Pytanie zielonego:)

Witam,
    Mam stronk internetow. Zrobi mi j kolega w php-fusion. I sytuacja wyglda tak, e theme jakie mi proponuje s strasznie tandetne.

Znalazem sobie pare themw, ale wszystkie s zakodowane w html.

I teraz moje pytanie jest takie: Co mam zrobi z tym moim theme'm, eby adnie chodzi, mia moliwo edycji z poziomu strony. Tzn wchodze na strone, loguje si i edytuje?

Mj miy kolega mwi, e trzeba pisa cay theme od nowa eby to jako dziaao. Do koca mu nie wierze Moe nie znam si na stronkach, ale mysle logicznie. Po co by by taki theme, jakby nie by potrzebny do niczego...

Z gry dziki za odp

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

1. Opis, jak zainstalowa samemu rne theme moesz znale tutaj:
    http://themes.php-fusion.co.uk/forum...11&thread_id=1

2. Jak wejdziesz na powyszej stronie w Theme Database to znajdziesz jeszcze wicej propozycji -- sprawd jednak na jakiej licencji s udostpniane!

3. Polska strona powicona php-fusion dostpna jest tutaj: http://www.php-fusion.pl/

4. Po szybkim zaznajomieniem si z wygldem przykadowego theme wychodzi na to, e najatwiejszym sposobem byo by znale najpierw theme, ktry ma ukad, jakiego podasz i tylko przerobi mu kolorki poprzez "poprawienie" pliku styles.css (i podmieni obrazki) w theme. Zaawansowane przerobienie ukadu strony moe wymaga znajomoci php i tego, co oferuje php-fusion.

5. Co masz na myli mwic o edycji theme z poziomu strony? Obawiam si, e php-fusion udostpnia przede wszystkim edycj poza stron, bezporednio w plikach. By moe taka edycja "na stronie" moliwa jest po zastosowaniu jakiego tricku -- np. sprytne przekonfigurowanie pooenia katalogu z theme'ami -- jednak moe to otwiera drog do naduy i dodawania zoliwego kodu przez rne osoby.

Obserwator
    Mieszka w
    Korzensko, Poland
    Siła Reputacji
    0

Chcesz dodać nową skórkę do php-fusion, jak rozumiem?
    Połącz się przez FTP ze swoim kontem, wejdz do katalogu themes i skopiuj do niego cały katalog z nowym tematem graficznym, który chcesz zainstalować. W folderze (katalogu) themes są gromadzone wszystkie skórki do wykorzystania, więc nie usuwaj innych, bo może kiedyś będziesz ich potrzebował. Następnie zaloguj się do panelu admina, przejdź do zarządzania stroną i na dole masz wybór skórki strony. Wybierz i zapisz.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)