Witam, mam taki ciekawy tel jak w tytule, natomiast chodzi mi o to że nie mam pojęcia z kąd i jak szukać do niego oprogramowania które może go obsłużyć,
oto i on mam w nim funkcje o której czytałem tzn IPTV, jest to TV przez neta, ale nie wiem jak to włączyć bez konieczności kupna karty sim specjalnej którą udostępnia Netia o ile sie nie mylę, TPSA i jeszcze coś, mam w nim folder z którego moge oglądać coś takiego ale nie mam pojęcia co tam mam wsadzić tak aby coś włączyć, jakiego formatu użyć, no i jestem ciekaw jaki serwis w polsce jest w stanie go obsłużyć w razie uszkodzenia,
nie mogłem się również doszukać jaką maxymalną pamięć zewnętrzną moge do niego wsadzić, aktualnie mam w nim 2 GB,
najgorsze jest to że sieć ERA w której to mam nr tel. nie ma ustawień GPRS WAP i MMS, ustawień musiałem szukać inaczej i wpisywać ręcznie, po 2 dniach walki z nim w końcu mi się udało, net działa, drażni mnie nadal to że gdy włączam Gadu-Gadu to albo się wiesza albo nie łączy wogóle, wersji gg mam w nim 2.
1 to ta która korzysta z internetu ale nie pobiera opłat za połączenie a jedynie za subskrybcję
2 z koleji to ta w której trzeba płacić również za połączenie z internetem.
obydwie nie mogą sie połączyć z internetem a subskrypcję mam opłacaną automatycznie więc odpada możliwość braku połączenie z powodu braku opłaty.

Za każdą poradę lub podpowiedź dziękuję, a jeśli nawet nie to jakoś może sam do tego dojde
Pozdrawiam
Piotrek1928