Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

słaba wydajność w grach

Witam mam problem polegajacy na słabej wydajnosci w grach mianowicie chodzi o to ze gry nowsze is tarsze dziwnie mi chodza( lekko sie przycinaja co jakis czas i to nie zaleznie czy na max ustawieniach czy na low) probowalem juz roznych sterownikow zarowno do plyty glownej jak i do karty graficznej. Obecnie posiadam najnowsze sterowniki, testowalem tez rozne systemy operacyjne xp viste i ciagle to samo

asus m2n32-SLI delux
    galaxy gf 8600 512
    4bg petriot
    Chieftec 560
    Athlon 64 x2 5600+

podejrzewam konflikt sprzetowy czekam na wasze rady i pomoc z gory thx

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Podaj par przykadowych gier ? Sprawd wykorzystanie procesora ?
    Na XP - o ile nie masz wersji 64-bitowej, 4 GB RAMu niewiele ci dadz. Ba, mog wprowadzi sporo zamieszania. 32-bitowa nie potrafi obsuy takiej iloci. 64-bitowa pocignie do 128 GB RAM.
    Instalowae na przykad DirectX'a ?
    Sprbuj te sprawdzi czy czasem nie masz jakiego spyware'u czy wirusa, chocia wydaje mi si to nieprawdopodobne skoro mwisz e testowae rne systemy.

EDIT :
    A, i temperatura procesora ? 'Przycinanie si' gier jest od samego wczenia, czy stopniowo si pojawia, i wzrasta ?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

1. Pisząc "różne sterowniki" podejrzewam, że masz na myśli "różne sterowniki do VGA". Czy zatem masz w ogóle zainstalowane sterowniki do chipsetu płyty głównej?

2. Czy ten komputer kiedykolwiek działał poprawnie? Czy tak ma od nowości?

3. Przeprowadź testy: MemTest i MHDD i podaj efekty. Najbardziej stawiam na problem (nie żaden wyimaginowany "konflikt sprzętowy") z pamięcią RAM. Sprawdź, czy nie wymaga jakiegoś specjalnego napięcia. Niektóre pamięci chcą, żeby je mocniej lub słabiej zasilić.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Siriah Zobacz post
    1. Pisząc "różne sterowniki" podejrzewam, że masz na myśli "różne sterowniki do VGA". Czy zatem masz w ogóle zainstalowane sterowniki do chipsetu płyty głównej?

2. Czy ten komputer kiedykolwiek działał poprawnie? Czy tak ma od nowości?

3. Przeprowadź testy: MemTest i MHDD i podaj efekty. Najbardziej stawiam na problem (nie żaden wyimaginowany "konflikt sprzętowy") z pamięcią RAM. Sprawdź, czy nie wymaga jakiegoś specjalnego napięcia. Niektóre pamięci chcą, żeby je mocniej lub słabiej zasilić.
    ma tak od nowosci, zarowno do vga jak i do chipsetu plyty glownej, na chwile obecna mam zainstalowane najnowsze ze strony producetow

moglbys mi przyblizyc jak sprawdzic te napiecia, to sa te pamieci http://proline.pl/sklep.php?prodid=PATRIOT+DDR2+4GB+D80

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pal01 Zobacz post
    ma tak od nowosci, zarowno do vga jak i do chipsetu plyty glownej, na chwile obecna mam zainstalowane najnowsze ze strony producetow

moglbys mi przyblizyc jak sprawdzic te napiecia, to sa te pamieci http://proline.pl/sklep.php?prodid=PATRIOT+DDR2+4GB+D80
    Dobra juz mam wczesniej mialem na auto teraz ustawilem na 2.0v tak jak zaleca producent tylko jak sprawdzic timingi bo powinno byc 5-5-5-12

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pal01 Zobacz post
    tylko jak sprawdzic timingi bo powinno byc 5-5-5-12
    np. programem Everest

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)