Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    Julita
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Reklama strony

Polecam wam nowy - fantastycznie rokujący katalog (spam), gdzie można zamieścić reklamę swojej firmy. Można dodawać trzy formy wpisu : darmowy, premium i premium plus. Do każdego wpisu premium plus dołączane są trzy programy do pozycjonowania gratis.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 12:28

Tomasz Sidorowicz
    Gość

Przedstawiam firmową stronę internetową
    Strona działa od 2004 roku i jest cały czas aktualizowana
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 30-06-15 o 14:44

Początkujący
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Ja również polecam udzielanie się na forach tematycznych powiązanych z Twoją branżą. W ten sposób możesz trafić do wielu ludzi naprawdę zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami. Fakt, że zdobycie reputacji w takich miejscach wymaga czasu ale może przynieść naprawdę korzystne efekty.

Do strony pisz bloga. Oczywiście jeśli masz wiedzę na dany temat.
    http://edugrafia.pl - Wideo kursy photoshop, php, wordpress, prestashop

Początkujący
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Siła Reputacji
    0

Reklama strony czy raczej tego co znajduje się na stronie? Bo jeśli masz firmę, to poszukaj branżowych serwisów, giełd ogłoszeń i tam znajdziesz klientów. Jeżeli chcesz dotrzeć do użytkowników indywidualnych, to zainwestuj w AdWords, bo dobrze zarządzana kampania się opłaca.
    www.silicagel.pl

Początkujący
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła Reputacji
    0

Prowadzisz bloga na wiele tematów, co nigdy nie jest dobrym pomysłem. Nie trafiasz do konkretnych odbiorców. Zastanów się nad tematyką bloga a później go prowadź.

Tomasz Sidorowicz
    Gość

No moja tematyka to motoryzacja i różne porady. Co ja mogę pisać tam innego o motoryzacji. Oferuję przeprowadzki więc mogę pisać o sprawach związanych z przeprowadzkami lub usługami transportowymi.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 12:29

Miro
    Gość

Cytat Napisał dif Zobacz post
    Wiem, że wymiany linków i bannerów
    wiem, że wykop.pl,wiem, że podpisy, fora itd.,wiem, że punkter.plkatalogi..
    co jeszcze można? a właściwie gdzie jeszcze można reklamować swoją stronę?
    Oddać to wszystko dobre ręce, aby była profeska. Teraz nowością są wirtualny spacer po sklepie, albo firmie, wystawie. Jak cię widzą, tak cię piszą...ważne przede wszystkim w sieci.Takie czasy.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 03-03-15 o 12:29

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Reklamować stronę trzeba z głową. Nie powinno się tak na łapu capu wszędzie dużo i byle gdzie. trzeba patrzeć czy to miejsce gdzie dodajesz link jest dobre, czy jest tematyczne, czyli związane z twoją branżą. Ale zanim zaczniesz reklamować stronę musisz się upewnić czy ta strona jest dobra, ładna przejrzysta, czy posiada informacje potrzebne klientowi. Bo potencjalny klient który odwiedzi twoją stronę nie będzie jej czytał jak książki a tylko przeglądał więc musisz mu podać te informacje konkretne które może potrzebować. Musisz przykuć jego uwagę. Przykładowo, zamiast rozwodzić się nad tym jak powstała twoja firma skup się na konkretach na jej usługach, co oferujesz klientowi. Możesz zlecić zrobienie strony internetowej albo skorzystać z gotowych rozwiązań jakimi są kreatory stron www. Jest ich dużo na rynku i można przebierać w ofertach jest wix, wordpress, joomla czy webwave. Jeśli chodzi o samą reklamę można zamówić naklejkę na samochód, jest to dobra opcja jeśli masz samochód i dużo podróżujesz Możesz też się umówić z inną firmą i oferować usługę za usługę.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 14-11-16 o 13:04 Powód: spam

Początkujący Avatar qartus
    Mieszka w
    Pszów
    Siła Reputacji
    0

moim zdaniem jedynie słuszne rozwiązanie to odłożyć trochę kasy i zlecić (najlepiej komuś z polecenia) specjaliście działania reklamowe (marketing / pozycjonowanie itd),

jeśli zajmiesz się tym w czym jesteś fachowcem, a reklamę zlecisz odpowiedniej osobie to najlepiej na tym wyjdziesz, nie będzie czasu na samodzielne pozycjonowanie, samo zgłębienie wiedzy, zakup narzędzi, zebranie doświadczenia zajmie Ci tyle czasu, że nie będziesz miał go na własną robotę,

oszczędzanie na reklamie się nie opłaci, natomiast znalezienie odpowiedniej - uczciwej firmy to juz temat rzeka...
    robię nowoczesne sklepy internetowe, zapraszam: sklepinternetowy.top

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)