Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32
    katiaczarna22
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Reklama strony

Cytat Napisał qartus Zobacz post
    moim zdaniem jedynie słuszne rozwiązanie to odłożyć trochę kasy i zlecić (najlepiej komuś z polecenia) specjaliście działania reklamowe (marketing / pozycjonowanie itd),

jeśli zajmiesz się tym w czym jesteś fachowcem, a reklamę zlecisz odpowiedniej osobie to najlepiej na tym wyjdziesz, nie będzie czasu na samodzielne pozycjonowanie, samo zgłębienie wiedzy, zakup narzędzi, zebranie doświadczenia zajmie Ci tyle czasu, że nie będziesz miał go na własną robotę,

oszczędzanie na reklamie się nie opłaci, natomiast znalezienie odpowiedniej - uczciwej firmy to juz temat rzeka...

Zgadzam się. Bez odpowiedniej wiedzy, można skusić się na różnego rodzaju tanie pakiety, katalogowanie, i tym pdoobne. Zdecydowanie polecam agencje, specjalistów, etc.

zibbi
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: Reklama strony

Agencja interaktywna zajmuje się reklamowaniem firm już od wielu lat, zakupiłam u nich marketing internetowy, z którego jestem zadowolona, ponieważ zyskałam wielu klientów
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 20:16 Powód: wycięty spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)