Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Vectra: Problem.

Witam wszystkich internautów.

Mam pewien problem z internetem (łącze 512kb/s z sieci Vectra). Jeśli chodzi o przeglądanie internetu, transfer wszystko wygląda i sprawuje się jak najbardziej dobrze. Jednak od dłuższego czasu mam problem z grą w sieci. Wchodząc do gry mam dziwne opóźnienia, jakby internet był zbyt wolny, często nawet wywala mnie z servera. Wszystko od czasu, kiedy mój modem MOTOROLA SB5100 zaczął informować o tym, że coś jest w trakcie zmian. Dzwoniłem nawet do biura, powiedziano mi, że są w trakcie modernizacji i nadawania adresów IP, że wszystko powinno wrócić do normy do końca tygodnia. Nie rozumiem tylko dlaczego, uniemożliwia mi to grę. Sąsiad ma również taki samo łącze z vectry jednak nie ma tego problemu. Jest to już drugi raz kiedy mi się to zdarza, poprzednio czekałem miesiąc i samo pewnego dnia wróciło do normy. Jednak nie widzę sensu aby oczekiwać na niewiadome, czy wiecie w czym może być problem? Co powinienem zrobić?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Możesz sobie zapuścić nieśmiertelne
    Kod:
    ping www.wp.pl
    ping www.onet.pl
    ping adres.ip.serwera.z.grą
    żeby sprawdzić jakie masz opóźnienia (odpowiedzi ms). Jeśli są na poziomie paru setek, to nie pograsz. Zadzwoń do operatora, i powiedz, że "takie lagi są nieakceptowalne i w ogóle się nie da grać".

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)