Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

:lol: Obok takiego obrazka ciezko przejsc obojetnie.
    Ja akurat naprawde bardzo, bardzo rzadko korzystam z interfejsu www wiec czegos takiego jeszcze nie uswiadczylem. Za to dosc czesto programy pocztowe infromuja mnie o braku mozliwosci polaczenia z serwerem czy to pop3 czy smtp Przykre jest to o tyle, ze sporo osob namowilem na przestawienie sie na poczte na o2 i teraz mi troszke glupio :? Na szczescie komunikator o2 dziala lepiej niz gg wiec nie jest jeszcze tak tragicznie
    Z mojego punktu widzenia jedyne skrzynki, ktore nie stracily na wartosci przy zwiekszaniu pojemnosci to te na yahoo.com ale to inna bajka...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chcesz powiedzieć muminek, że z yahoo.com odbierasz pocztę programem pocztowym? Też bym tak chciała. Powiesz jak to robisz?

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Niestety, z przykroscia musze stwierdzic, ze i ja zaczalem w koncu odczuwac dziwne zachowanie kont o2. Szczegolnie przy odbieraniu poczty - moj program coraz czesciej czeka minute albo i dluzej na zalogowanie sie na serwer, od kilku dni jest tak prawie za kazdym razem.

Z wielkim zalem, dopisuje sie wiec do listy niezadowolonych
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Ja natomiast zauważam poprawę. Z opisywanymi przez Was problemami również dość często się spotykałem, natomiast od kilku dni moje konta w o2 działają bardzo dobrze.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja również mam podobny problem jak Annabella :roll: i również wysyłałem e-maila, niestety odpowiedzi brak.

http://aresztant.thc.net.pl/tlen.jpg

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Braciszek
    Ja natomiast zauważam poprawę. Z opisywanymi przez Was problemami również dość często się spotykałem, natomiast od kilku dni moje konta w o2 działają bardzo dobrze.
    Dokładnie tak. Miałem duże problemy szczególnie z zalogowaniem się na swoje konto. Natomiast od mniej więcej środy problem znikł i mam nadzieję, że się już nie pojawi. Natomiast pozostałe opisane kłopoty jakoś mnie ominęły.

ja tez zauwazylem takie pogorszenie, ale to chyba normalne nie?? lepsze warunki --> wiecej ludzi --> wieksze obciazenie serwera --> pogorszenie jakości
    dlatego gdy widzisz jakas dobra oferte to nie chwal sie innym

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Poprzedni obrazek to nie był jedyny "kwiatek", jaki otrzymałam. Na powitanie wiosny dostałam kolejny Można go zobaczyć tu: http://www.logodzwonki4you.republika.pl/snap054a.jpg.

Anonymous
    Gość

Ja mam problemy ze strasznymi opóźnieniami. Czasami istotne maile przychodzą po 4,5 godzinach.

Natomiast bardzo sobie chwale tlenowy komunikator.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Hehe, dobrze mieć skrzynke na serwerze DI ;-) Mało kto ma tam konto więc nie ma problemów z niczym. Osobiście polecam też GMaila. Mimo kilku problemów na starcie z bezpieczeństwem używa się go bardzo wygodnie i za każdym razem kiedy potrzebuje jest wszystko ok.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia