Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
    Anonymous
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Nimitz
    Hehe, dobrze mieć skrzynke na serwerze DI ;-) Mało kto ma tam konto więc nie ma problemów z niczym.
    No i do tego niebanalna domena :-) Faktycznie. Skrzynka w DI jest spoko.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Słyszycie chłopaki. Czas pomyśleć o hostingu :P Hehe, tego jeszcze nie było na DI ;-) A na poważnie to przeszukałem net i nic nei znalazłem. Jest późno więc mogłem coś przeoczyć ale nie znajdziesz nigdzie mniejszego niż 15 MB z a które i tak musisz płacić tyle co za 20 czy 25...

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Nimitz
    Słyszycie chłopaki. Czas pomyśleć o hostingu :P Hehe, tego jeszcze nie było na DI ;-)
    Ciiichoooo........ bo jak się zacznie to przestanie chodzić. Poza tym przy okazji przybedzie osób na forum i ty też Wojtek będziesz miał więcej roboty.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pytanie do zaskoczonych

Pytanie do zaskoczonych a czy czyścicie folder WYSŁANE . Przecież tam zapisują się wysłane wiadomości wraz z załącznikami które są przegrywane na serwer o2 .

Wtedy jest wytłumaczone - pusty inbox a stan np. 199kb z 1024

Sprawdziłem i uważam , że Wasze troski o to,że znikają maile czy cuś są bezpodstawne.

Mam konto na tlenie i nie narzekam na jego działanie.

Anonymous
    Gość

Re: Pytanie do zaskoczonych

Cytat Napisał czajka
    Pytanie do zaskoczonych a czy czyścicie folder WYSŁANE . Przecież tam zapisują się wysłane wiadomości wraz z załącznikami które są przegrywane na serwer o2
    MOże czyszczą, może nie.... a jak wytłumaczysz duże opóźnienia w wysyłaniu/przychodzeniu maili?

Mam konto na tlenie i nie narzekam na jego działanie.
    Zasdroszcze Ci. Mam konto na tlenie i bardzo narzekam. W sumie teraz krzystam raczej z komunikatora niż z konta.

co do hostingu to jaki Waszym zdaniem z darmowych jest najlepszy?? ja uzywam szu.pl i jest naprawde fajnie... ostatnio jakosc sie baaaardzo polepszyla...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja używam własnego hostingu

Używam własnego hostingu na domena24.info i ru3.net i też nie narzekam tak samo jak na jakość kont o2.pl Najgorsze są płatne na Interii i Tlenie . A pod względem szybkości logowania się na konto najgorsza jest wirtualna polska czyt, wirtualna wioska.pl

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czyścimy folder "wysłane". W chwili robienia zrzutów nie było w nim więcej niż 5-6 emilków bez załączników.

odp

ja zn ow od dłuższego czasu borykam się z wirtualną, a konkretnie rzecz biorąc z folderem antyspam, już jak narazie mam koniec z tym, ale to dzięki tylko Mozilli, która mnie wyręczyła z tego, poza tym chyba mam dość wspaniały program antyspamowy, który równie ż się przyczynia do tego, ale cóż nie pisałbym nic nie właśćiwiego, gdyby nie to że nieraz potrzebne wiadomości trafiają do folderu spam i to jest na wirualnej, już o tym pisałem do nich, lecz nie mogą nic zrobić z tym, same kłopoty z tym, co jakiś czas zostaję zmuszony wejść na swoją pocztę www i tam po prostu sprawdzać, czy nie ma jakieś ważnej wiadomości, owszem są pewne stałe adsresy że mogę sobie wpisać do białej listy, ale to trochę i tak kłopotliwe, bo nigdy nie wiadomo, co kiedy przyjdzie

To tyle co mogę nadmienić o wirualnej poczcie, co do innych nie mam żadnych ale

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

I ja musze sie poskarzyc na o2... E-maile ostatnio strasznie dlugo dochodza do mnie. Czasami sa to wazne e-maile, ktore nie moga czekac... i wtedy jest dopiero zonk.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia