Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

pogorszająca się jakość usługi kont pocztowych w o2.pl

co sądzicie na ten temat?

używam darmowych kont pocztowych na o2.pl prawie od początku istnienia portalu, zawsze je sobie chwaliłem za szybkość i niezadowność.

niestety od kilku(?) miesięcy zaczęły się problemy z niezawodnością właśnie. posiadam kilka kont pocztowych i obserwuję, zwłaszcza ostatnio, kilka nieprzyjemnych "efektów", które nie zdarzały się wcześniej:

- e-maile z konta o2.pl na o2.pl zamiast przechodzić w czasie poniżej minuty, przechodzą z dużym opóźnieniem
    - sporadycznie zdarza się, że list z załącznikiem przyjdzie uszkodzony
    - podczas nawigacji po koncie pocztowym przez interfejs www często pojawia się informacja, że serwer jest przeciążony
    - bardzo często zdarza się, że dostęp do niektórych kont, zarówno przez program pocztowy jak i przez interfejst www jest niemożliwy. w tym drugim przypadku da się zalogować na skrzynkę, ale zamiast zliczonych wiadomości w folderach widzimy coś w stylu: ( / ), skrzynka jest pusta, pomimo że licznik pojemności pokazuje jakąś wartość (np. używane 4MB z 1024). po paru godzinach/dniach efekt znika i można normalnie odczytać niedostępne wcześniej maile

do tego brak oficjalnej informacji o występowaniu jakichkolwiek problemów ze strony o2.pl

proszę o komentarze użytkowników tych kont

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mhmm zaskakujące

Owszem , miałem przez pewien czas drobne problemy - ale głownie z tym, że poczta przychodziła z opóźnieniem oraz z przekierowywaniem poczty na inny email.

Ale nie zauważyłem pogarszającej się jakości. Możliwe, że tak... Zwykle tak się dzieje jak powiększa się konta raz już założone, ale po kontakcie z biurem obsługi KLienta portalu sprawa została szybko wyjaśniona i jest OK !!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Re: mhmm zaskakujące

Cytat Napisał czajka
    Ale nie zauważyłem pogarszającej się jakości. Możliwe, że tak... Zwykle tak się dzieje jak powiększa się konta raz już założone, ale po kontakcie z biurem obsługi KLienta portalu sprawa została szybko wyjaśniona i jest OK !!!
    a istnieje takie biuro w o2.pl? jeśli mógłbyś podać adres, byłbym wdzięczny. (tylko niech to nie będą pomoc@o2.pl albo info@o2.pl, bo wielu internautów już tam pisało, i raczej nie doczekali się odpowiedzi)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pisałem na info@o2.pl

Pisałem na info@o2.pl

i bezproblemowo doczekałem się wyjaśnienia

A jeżeli macie problemz kontaktem to po prostu :

BIURO NUMERÓW TP

To się nazywa teraz o2.pl sp. z o,o, Warszawa

Czy jakoś tak i podadzą bez problemów

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Oj prawda kiedys to bylo chodzilo poprostu jak marzenie. I pojawiaja sie dosc czesto komunikaty o przeciazeniu serwerow. Moze nie radza sobie z iloscia urzytkownikow?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Alez to naturalne!

Nowoscia w 2004 bylo zwiekszenie pojemnosci kont do tak duzych rozmiarow co zachwialo rownowaga psychiczna zarządu spolki ;-)

Tak powaznie to im wieksza popularnosc tym wieksza liczba uzytkownikow - jakos sie pogarsza.

Powiesz ze powinni utrzymac ją na poziomie liniowym - latwo jest gadac trudniej wykonac i nie sadze zeby UDAŁO im sie to uczynic...

Jednakze nie ma co sie martwic...do fatalnego stanu nie dopuszcza jako np. firma roku 2004 (IDG) ktora "ma wspaniale wizje rozwoju".

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mnie też ostatnio ciekawe kwiatki pokazują się gdy wchodzę na ich stronę i uda mi się już zalogować:
    - ilość wiadomości ( / ) i w skrzynce odbiorczej: "nie ma żadnych emaili w tym folderze";
    - w tym samym czasie: "aktualnie e-maile zajmują 64 Mb (6,3%) z 1024 MB";
    - w tym samym czasie: "Przekroczyłeś pojemność skrzynki. Nie będą dochodzić do ciebie żadne listy. Skasuj jeden lub więcej listów ze skrzynki".
    Mam nawet zrzut ekranu dokładnie pokazujący taki widoczek i pokazałabym go, ale nie mam jak go tu wstawić.
    Wysłałam go do biura obsługi z prośbą o wyjaśnienie. Niestety, odpowiedzi nie ma do tej pory, a minął już tydzień lub więcej.
    Dziś natomiast licytowałam w aukcji internetowej przedmiot, który po prostu musiałam mieć, a nie chciałam by mnie ktoś przelicytował, więc szybkość dostarczenia powiadomienia jest bardzo ważna. E-mail pokazał się na koncie po upływie 5,5 godziny. Na szczęście nie było innych chętnych i kupiłam, to co chciałam.
    Zaczynam się zastanawiać, czy nie poszukać innej oferty.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Annabella, jeśli pozwolisz mogę umieścić ten obrazek na swoje stronie i wrzucić link do niego na forum. :-)
    Co do jakości o2, to poziom wyrównują z wp, onetem czy interią... Wydaje mi się, że zasada że coś jest dobre do wszystkiego (portale) jest tak naprawdę do niczego. Jeśli ktoś chce strone - serwis zajmuący się hostingiem, ktoś chce pogode - serwis pogodowy i tak wszystko. mieszanie wielu różnych usług nie wychodzi na dobre.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pewnie, że pozwolę :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Oto wspomniany zrzut ekranu. Annabella wymazała swoją nazwę użytkownika. Reszta prezentuje się tak jak widać. Szkoda gadać...
    http://nimitz.eqi.pl/12.02.2005.jpg

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia