Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak urządzić pokój dzienny??

Witam,

W planach mam generalny remont mojego pokoju dziennego. Zastanawiam się jednak w jakim stylu go urządzić, jaki odcień farby wybrać a także jakie meble będą odpowiednie do danego wystroju. W pomieszczeniu tym spędzam dość dużo czasu, więc chciałabym się w nim czuć jak najlepiej. Myślałam o jakiś ciepłych kolorach, w których przyjemnie spędzałabym później zimne popołudnia. Możecie mi coś polecić?? Chętnie usłyszę Wasze sugestie na dany temat.
    Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hm, to zależy jaki styl lubisz :grin: Bardziej nowoczesny czy klasyczny? Wybór należy do Ciebie. Ja zdecydowała bym się na coś bardziej nowoczesnego, "oryginalnego". Jeśli chodzi o odcień farby, to ja bym reflektowała na jasny, spokojny kolor. Zresztą sama piszesz o ciepłych kolorach, które są przyjemniejsze dla oka. Ja w jasnych deseniach wypoczywam. Ostre jakoś mnie męczą. życzę powodzenia w urządzaniu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

oczywiście, że zależy to od Twojego osobistego gustu. Jakbym sam miałbym robić remont swojego pokoju to bym wstawij jasne białe styleowe meble ściany na jasno zielono i elementy pomarańczowego koloru dla kontrastu z zielonym np klosz lampki poduszka nakrycie na fotel etc jasne ze nie ma to nic wspolnego z cieplymi kolorami ale gusta sa rozne przeciez
    pozdrawiam Cieplo

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

To zależy jaki styl lubisz, nowoczesny czy bardziej tradycyjny? Trudno doradzić bo każdemu podoba się co innego. Na kolory stawiałbym podobnie jak osoby wyżej, jasne spokojne.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ważne żeby było kolorowo

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W takim razie pomyśl nad jakąś fajną ozdobą na ścianę.
    Świetnie wyglądają olorowe naklejki - dla dziewczynki może to być bajkowy zamek, dla chłopca - samochody, ale wzorów jest mnóstwo -ocean, zwierzątka - wszystko w multikolorze

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Według mnie przy remoncie warto skorzystać z porad specjalistów - nawet jeśli chodzi o pomalowanie ścian. Nam może się wydawać, że świetnie dobraliśmy kolory i wszystko będzie się doskonale komponować, a potem wychodzi dramat. Dobrze więc zajrzeć np. na takie strony spam i tam poszperać, a potem skontaktować się z tymi specjalistami - dzięki temu można zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze.

Raquel
    Gość

Z porad specjalistów mozna oczywiście korzystac, ale mnie wystarczy trochę inspiracji : gazety, necik, albo mieszkania znajomych. Zwykle całkiem nieźle udaje mi sie zaaranżowac remontowane ponieszczenia.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Decyzja nalezy tylko do Ciebie,bo to Ty bedziesz tam przebywac.Jakie lubisz kolory,piszesz,ze chcesz cieple,to wybierz cieple.Ja ostatnio robilam rowniez pokoj i mam dwie sciany na bordowo,dwie na bialo + sufit,bordowy maly dywanik.bordowe zaslony,biale firanki,bialo-brazowe meble,naroznik jasna kawa z mlekiem.Czuje sie w nim wysmienicie.Do tego dochodzi podloga panelowa -jasna kawa z mlekiem.Super i cieplo.No a w zimie grzejace kaloryfery-konwektory - biale.

Meble do pokoju dziennego

Pokój dzienny to prede wszsytkim czas relaksu i wspólne przebywanie rodziny. Zadbaj zatem o właściwe meble do pokoju dziennego. Stół, krzesła, sofa, fotele, kącik audio-wideo ...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)