Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Muzyka (trance, house, drum 'n' bass itp)

http://music.download.com/

Stronk znalazem ostatnio w google.pl, jest pena (legalnych) mp3, tzn. wykonawcw, o ktrych zapewne nikt nie sysza... Ale robi naprawd kawa dobrej roboty! Celem tego tematu jest podzielenie si z Wami moj opini na temat muzyki "electronic", czyli trance, progresive trance, house, vocal house, chicago house (itp.), electro, D&B, breakbeat... Z t muzyk zetknem si dosy niedawno, ale momentalnie si w niej "zakochaem". Dotychczas suchaem hip hopa, nu-metal' u, rapu...

Naprawd polecam w/w muzyk, jest to co absolutnie nowego, w Polsce wchodzi dopiero na listy house, a odamy house' u s jeszcze lepsze, zupenie nie znane co prawda, ale warte chociaby sprawdzenia.

Zapewne kto zapyta : "Czemu Ty w ogle to piszesz, przecie to stek bzdur. Nie jest to Twj "blog", ani pamitnik...". Ja po prostu chce "zarazi" ow muzyk jak najwicej osb i pomwi w tym temacie o niej. Jak kto jest w stanie poleci jakiego wykonawc muzyki dance/electro to bardzo prosz, po to jest ten dzia!

Pozdro

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie znam się i zupełnie nie wiem o co chodzi. Słuszałem o czymś takim, ale specjalnie mnie nei ciągnie... Wole surowe brzmienia gitarki elektrycznej albo delikatne pociągnięcia smuczkiem lub też dmuchnięcia w saksofon. Reszta mogłaby dla mnie nie istnieć. :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Doonay2 kompletnie nie rozrozniam tych typow muzyki (no moze troszke), ale wiem mniej-wiecej o czym mowisz

Napisz proszę, czym się rozni kazde z tych brzmień, coby kazdy mogl zrozumiec o co chodzi

Gość

Beavis_! Poradz Ci to co mnie niegdy poradzono! Uywaj worda, wybierz narzdzia -> pisownia i gramatyka (F7) i poprawiaj po kolei bdy!!! Kurna, ciko bdzie. Ale sprbuje. No wic....

Muzyka HOUSE, jest to muza (zalenie od "pod rodzaju") nie szybka nie wolna duo basu, perkusji, efektw "mixerskich" ... jedno jest pewne -> niezwykle fajnie si do niej taczy. Sam jak chodz na imprezy to tylko do "METRO" klubu w Gdasku, gdzie w czwartki s imprezy House" owe. Jak pierwszy raz tam trafiem to wpadem w szok, po pierwsze muza (!) po drugie klimat panujcy tam. Taczc nie musisz si denerwowa, e kto si o Ciebie obija, czy ma pretensje, e za bardzo wymachujesz rkoma. Kto by Ci nie szturchn, przeprosi... No i najwaniejsze. Przed wejciem do klubu jest napis "DRES STOP", a czasem s imprezy z wejciwkami dla dresw wysokoci 100z, gdzie "normal"=10z.

No, ale nie taki jest temat...

Muzyka trance. W zalenoci od DJ' a ktry tworzy ow muzyk jest to albo rytm podchodzcy pod house (+/- electronica). lub jak jest ju dobry wykonawca, to tak jak nazwa mwi psychodeliczna muzyka "wprawiajca w trans". Rytmy bardzo podobne do wszystkich z rodzaju DANCE/ELECTRONICAL, ale te z TRANCE bywaj wolne z szybkimi wstawkami dziwnych dwikw... Nawet ciko mi to opisa.

Drum 'n' Bass - Z reguy szybkie dwiki, jak nazwa wskazuje basy i drumy, czyli duo szybkiej perkusji...

Jeli chodzi o ich odmiany (progresive, hard, goa/psychodelic/chicago/vocal itp.) to s to po prostu lekko odchodzce od "wzoru" kawaki lub wymieszane style...

P.S. To wszystko to moje wasna interpretacja (ja tak t muzyk odbieram). Dokadne opisy znajduj si na stronce http://music.download.com/!!!

P.S.2. Dla zainteresowanych polecam wykonawcw Ricardo, Glasse, Angelo Mike, Drwal, Greg, Slick, Sonic Trip, !!!Prodigy!!!.........

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia