Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

głośniki Jakie??

Witam,

Chciałbym kupić głośniki do xxx zł. Na chwile obecna wchodza 2 zestawy do przemyslenia i jest to creative g500
    http://www.allegro.pl/item425083216_..._gw_sklep.html
    lub Logitech Z-5500 5.1
    http://www.allegro.pl/item417611446_..._dd_i_dts.html

Ktore z nich sa lepsze?? Oczywiscie zalezy mi na jakosci dziwieku ale rowniez na dobrym basie. Moze macie jakichs innych faworytow??

Bardzo prosze o pomoc bo moje creativy po 6 latach przestaly dzialac i jest CICHO!!!!

Dziekuje za zainteresowanie i czekam na odp lub propozycje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja mam G500 i graj na zintegrowanej i powiem e jest czego posucha;-). Na pewno nie bd mocniej gra od logitech'w bo Logitech'y maj mocniejszy SUB i satelity o prawie poow. Zaley te pod jak kart dwikow chcesz podczy te goniki? Ja naprawd polecam G500 bo czu ten dwik i miciutki basik;-) I do czego gwnie maj suy Tobie te goniki?? Oczywicie obydwa zestawy maj certyfikat THX co przydaje si przy kartach typu X-FI bo wida rnice. Logitech'y maj te dekoder DTS co daje im przewag nad Creative.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mam karte zwykla 5.1 ale jednak moge kupic audigy ale nie wiem czy jest sens... Glosniki maja przede wszystkim sluzyc do grania i sluchania muzyki i to dosc glosno, ale nie jestem audiofilem. z Twojej wypowiedzi wynika ze czarno na bialym logitechy sa lepsze, czy dobrze zrozumialem..??

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak. Jak wtedy co kupowaem creative'y miabym wicej kasy skusibym si na Logitech'y. Wic jeeli nie masz ograniczenia pieninego to kup Z-5500. Na creative'ach te mona gono muzyki posucha;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hmmm wlasnie bo troszke przestrzelilem z kasa. Nie mam 750 zl ( myslalem ze 600max tak gdzies przeczytalem). a oprocz tych Creativow cos polecaqsz. ma je moj kolega i strasznie mu sie nagrzewaja, wiesz sluchanie 10 godzin dziennie nie na full ale sluchanie. Te g550 maja juz radiator standardowo wbudowany... dlatego tez pytam. Bardzo dziekuje za zainteresowanie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja na allegro za swój zestawik w lipcu dałem 500 zł (okazja), oczywiście nowy z gwarancją. Powiem Tobie że też słucham muzykę z 7-8 godz. dziennie bez przerwy na 3/5 kresek i grzać się grzeje ale żadnych problemów jak narazie. Te G550 mają taką różnice że satelitki są bezprzewodowe ale kosztują 500 zł. drożej. W granicy od 300-600 zł mogę polecić Tobie zestaw 2.1 Logitech Z-2300 też są dość mocne no ale to 2.1;/. Twoje pieniądze Twój wybór;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

na zestaw 2.1 sie nie skusze. Wybralbym w ciagu 2 sekund g500, ale wiem o jedej wadzie fabrycznej(wspomnianba wczesniej) przez ktora kolega juz jest 2 tyg bez dzwieku, a glosniki dalej sa w serwisie. Gdyby nie ten mankament to byn nie zaklocal spokoju forum . szczerze mowiac nie znalazlem glosnikow do 600zl o podobnych parametrach. Jesli jestem w bledzie prosze "naprostujcie" mnie. Te Logitechy Z-5500 5.1 sa zdecydowanie za drogie(a szkoda).

Goguś
    Gość

A nie lepiej kupić już 7.1? Czy nie masz miejsca?
    Kolega kupił Creative 7.1 GigaWorks S750 THX, super basy i wporzo. Sam mam też Logitecha x530 i dźwięk mi odpowiada

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)