Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Twoja ocena: Yes No

Jak sekta Owsiaka - Hare Kriszna - molestuje dzieci

Jak sekta Owsiaka - Hare Kriszna - molestuje dzieci można obejrzeć w
    niedzielę 13-go lutego na kanale tv Planete o godzinie 22:35
    Wiara i lęk. Dzieci Hare Kriszna film dokumentalny, 76 min.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

nie mam tv planete, ale chętnie obejrzę.
    jeśli ktoś nagrałby to w jakimś formacie video i umieścił na serwerze to będę wdzięczny

ps: od kiedy Hare Kriszna jest sektą Owsiaka?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

ps: od kiedy Hare Kriszna jest sektą Owsiaka?
    Odkąd prawicowi radykałowie próbują oglądać i rozumieć świat...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Siriah, za to jedno zdanie tak trafnie ujmujące całość masz u mnie piwko :-)
    Stefan, skąd te bezpodstawne oskarżenia? Wyssane z palca jak większość zarzutów które nam przedstawiasz? Zastanów się co piszesz a potem pisz. Nigdy na odwrót...

jest akurat po emisji programu, więc mi tu biegusiem walić w skruchę - sami widzieliście czym się kończą lewackie eksperymenty z "duchowością" i widzieliście tańczących oprawców własnych dzieci na imprezie WOŚP.
    Tak właśnie kończy się "róbta co chceta" - tragedią dzieci.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie oglądałem tego "filmu", ale wiem jedno:
    - każdą sprawę można pokazać w takim świetle, że będzie ona superfajna, albo superniefajna :?

P.S.: A "Biegusiem" Stefek to sobie do piesków czytających Nowamedia wołaj... Pewnie przybiegną...

Siriah - nawet nie wiesz jak bawi mnie ta bezsilna złość, jaką widzę we wszystkich Twoich postach kierowanych do mnie. Mimo tego muszę Ci zwrócić uwagę, że mój nick to StefanDetko a nie "Stefek" - chyba, że wolisz abym zamiast Siriah używał "czerwony palancie"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

RE:

Wiesz co mnie bawi? Bawi mnie ogromny upr z jakim chcesz wszystkich na tym forum nawraca! Wydaje Ci si, e co tym gupim gadaniem osigniesz? Gwarantuje Ci, e efekt jest zupenie odwrotny.

Sprawa ksywy.

Skoro zaoye sobie konto StefanDetko to mona doj do wniosku, e na imie masz Stefan. No bo przecie nie Dobromir, Zbylut czy Fabrycy. A zdrabnianie imion... Humm... Nie znam adnej osoby ktra wkurzaa by si o to, e kto uy zdrobnienia. Zupenie inn spraw jest robienie z Sirah'a "Czerwonego palanta". Jak widz Twoje dziea to co chwile w gowie pojawiaj mi si rne nie parlamentarne okrelenia Twojej osoby...

Jeli idzie o Woodstock - pilnuj swoich dzieci! O moje si nie martw! To jest po prostu NIE TWOJA SPRAWA. Twoim (i innych Twojego pokroju) problemem jest to, e chcesz dyrygowa yciem innych. We si po prostu nie wtrcaj w nie swoje sprawy! Wiesz... Ja mam gdzie to czy Twoje dzieci s Krisznowcami, Satanistami czy dewotami siedzcymi cigle w kociele. Nie obchodzi mnie to czy kadego dnia pij denaturat czy te moe go nie pij. Nie obchodzi mnie czy w ogole istniej. Jak dla mnie to mog mie nawet po 4 rce i 6 ng. Dlaczego tak? Bo to nie moje dzieci...

czy uważasz, że Twoja krytyka tak mnie porazi, że aż skłoni do milczenia?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Panowie spokojnie, zacznijmy używać argumentów a nie rzucajmy mięchem. Jak chcecie się zachowywać jak politycy to PW polecam ;-)
    StefanieDetko - Siriah to nie "Czerwony palant" jak raczyłeś go nazwać. Równie dobrze Ciebie można nazwać prawicowym popaprańcem. W ten sposób mogę zdrobniać jeszcze długo więc zanim coś napiszesz przemyśl to...

Co do Woodstocku - popieram Piotrka. Byłeś tam widziałeś? Czy tylko oglądasz Trwam i potem paplasz jak pokecony to co tam usłyszałeś? Co do Krisznowców tam - całkiem sympatyczni ludzie, zdecydowanie lepsze wrażenie wywarli na mnei oni, niż wszędzie panoszący się przystanek dżisus... :twisted: :twisted:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)