Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Konferencje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Konferencje

Witam, chcę zorganizować profesjonalną konferencję, szkolenie biznesowe. Czy ktoś ma coś godnego polecenia. Mogą być to obiekty z całej Polski. Zależny mi na doświadczeniu i naprawdę dobrym hotelu lub ośrodku szkoleniowym. Czekam na informację.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam serdecznie.
    Choć minęło trochę czasu od umieszczenia od Ciebie tego postu chętnie odpowiem na niego. Pracuję w firmie zajmującej się profesjonalną organizacją tego typu usług na terenie całej Polski. Jeśli nadal byłbyś zainteresowany tematem służę pomocą.
    Pozdrawiam!

Witka
    Gość

Odp: Konferencje

Bardzo fajny jest hotel konferencyjny pod Warszawą - Palatium , mają kilka sal na różną ilość osób, sprzęt itd, więc można sobie całość konferencji, czy wykładów ładnie rozplanować.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 19:17

marysia
    Gość

Dla zainteresowanych organizacją konferencji w Poznaniu: (spam) Naprawdę dobry hotel o wysokim standardzie.
    Sprawdzi się nawet w przypadku bardzo wymagających kontrahentów.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 19:18

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak szukasz dobrego centrum to polecam Adgar, Według mnie najlepsze sale konferencyjne mazowieckiem województwie. Przygotowane do małych jak i dużych spotkań biznesowych - na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie oraz tego typu zjazdu biznesowego. Centrum Adgar mieście się niedaleko Galerii Mokotów. Zdecydowanie polecam!
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 04-03-15 o 19:18

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia