Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Anonymous
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Problem z TV OUT Radeon 9200 series 64mb

Mam problem z przełączeniem obrazu z monitora na telewizor. Po prostu kiedy przezucam obraz to monitor robi mi sie ciemny (i poprawnie robi) a na telewizorze nie ma nic !!! I teraz od czasu do czasu zgasza mi sie monitor na sekunde i znów sie załancza... Prosze o pomoc !!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dwa poprzednie posty skasowane z powodu ich bezsensowności. Co do probemu technicznego - zostawie pole do popisu mj i siriahowi (i komukolwiek kto sie wypowie - ta 2 mi przyszła pierwsza na mysl:-) )

Anonymous
    Gość

Bo jak by pan nie zauwazył to chciałem dodać kilka zdań...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Sie rejestruje i klika i "zmień" a nie zasmieca forum i podbija temat.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał stanik_05
    Bo jak by pan nie zauwazy to chciaem doda kilka zda...
    To trzeba byo posty edytowa a nie pisa kolejne... ale ja nie o tym...

Co do tego Radeonka...

Na 95% uszkodzony albo zy kabel. Jak ja kupiem sobie pierwszy raz Radeona (co prawda nie ze zwykym tv out ale z VIVO) okazao si, e w pudeku nie ma kabla do tv - producent nie daje. Powiedziaem gociowi w sklepie coby mi dooy jaki kabelek do tego - i dooy. Ale dziao si dokadnie to samo co Tobie. Kabel najpierw przetestowaem sobie miernikiem - stwierdziem, e wszystko okej. Potem poszedem do kumpla z GeForcem z TVout - kabel poszed. Ale u mnie za cholere chodzi nie chcia. Pojechaem do komputerowej mekki mojego miasta (czyli na giede przy Balickiej) i dostaem kabelek konkretnie pod Radeona! GeForce'owy pono inny...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dodanie kilku zdań było cytowaniem poprzednich postów? Raczej nie wydaje mi się... Co do Radka - czasem ma zgrzyty o czym własnie przekonuje się mój kolega - 2 tydzień walczy na froncie serwis - dystrybutor bo otrzymał zupełnie niedziałającą kartę... 8)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

odinstaluj stery, zainstaluj nowe...
    Nie wczaj cakowitego przeczenia obrazu na TV tylko wcz TV w systemie (PKM na Pulpicie\Waciwoci\Ustawienia zaawansowane\Ekrany) jako dodatkowy ekran.
    W opcji "Nakada Video" (czy jakotak) bdzie przycisk wicej, czy dodatkowe ustawienia czy cotam (Nie mam teraz radka pod rk wi cCi nie powiem jak to dokadnie wyglda) i tam wcz opcj 'To samo na obu ekranach'.
    Jeeli na TV w czasie tych dziaa dalej nie bdziesz mia obrazu - (wg wskaza PiotraG) zmie kabel.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)