Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Kościół a seks...

Hmmm, czyżby kościół katolicki stawał się coraz bardziej liberalny? http://ksiazki.wp.pl/wiadomosci/wiadomosc.html?id=29549
    Może za kilka lat i u nas przestanie obowiązywać to co narzucone przez Radio M. LPR i wszechobecnych kotoludków - dwotów? Miejmy nadzieje, że tak. Nic tylko iść za przykładem włochów

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nimitz w cuda i krasnoludki tez wierzysz?

W sumie... Ludziom pokroju Jankowskiego by sie to podobalo, wiec mala szansa jest

Zreszta, mi to wisi i tak nie wierze w te pierdoly
    (tak, pierdoły, dobrze przeczytaliscie. i nie zamierzam tego inaczej nazywac, nazywam to tak, jak katecheta nazywa to, w co ja wierze.)

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Siła Reputacji
    0

Oj, nie jednego już widziałem

Nie wiem skąd bierze się przekonanie, że kościół a kościołów dużo jest i w kraju oraz na świecie nie prowadzi do dobroci.
    Wszyscy doznajemy dobroć od drugiej osoby. Są tacy, którzy nią gardzą, tacy, którzy nie mają tej świadomości i tacy, którzy z niej korzystają i dziękują za to.
    Dokładnie widać po zachowaniu człowieka jak korzysta z dobroci i czy przekazuje ją dalej.
    Jak przeżjesz jeden z drugim z sześć krzyżyków to zrozumiesz co to wszystko jest, ale i to nie jest wszystko.
    Najwięcej zależy od wychowania w domu. Jak zostałeś wychowany. Jak traktowali Ciebie rodzice. Nie trzeba być filozofem, że dzieci powielają tryb życia rodziców gdyż od urodzenia wychowują się w takiej atmosferze jaką póżniej reprezentują.
    Ani ksiądz, ani profesor nie będzie inny niż został wychowany.
    Rola księdza jest przekazywanie wiary a rola profesora jest przekazywanie wiedzy.
    Reszta od robotnika do inżyniera to tzw słuchacze i albo skorzystają z przekazywanej informacji albo nie, co nie jest jeszcze nic złego.
    Najgorzej, jeżeli nie znasz ani informacji o wiarze i ani wiedzy a zaczynasz już wysyłać swoje doktryny nie poparte niczym to również jesteś niczym.
    Jeżeli nie rozumiecie to pytajcie. Tu pytajcie a nie w ogłoszeniach czy innych miejscach.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl Zobacz post
    Nimitz w cuda i krasnoludki tez wierzysz?

W sumie... Ludziom pokroju Jankowskiego by sie to podobalo, wiec mala szansa jest

Zreszta, mi to wisi i tak nie wierze w te pierdoly
    (tak, pierdoły, dobrze przeczytaliscie. i nie zamierzam tego inaczej nazywac, nazywam to tak, jak katecheta nazywa to, w co ja wierze.)
    ... no wiesz, takie ładne bajki nazywasz pierdołami ...? ... osobiście sklasyfikowałabym wiekowo oczywiście ... dla osób ze znacznym zaawansowanym zdziecinnieniem albo ubogich na umyśle ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Świat się degeneruje, ludzie są coraz gorsi, głupieją i na coraz więcej sobie pozwalają. Nie chodzi tu tylko o sex. Ale jeśli na wszystko będziemy się godzić, to wkrótce morderstwa i znęcanie się staną się dla nas czymś normalnym, skoro większość będzie tego chciała, a mądrzy ludzie nie będą potrafili się temu przeciwstawić.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jak można porównywać seks do morderstwa? seks nikomu nie szkodzi, jeśli jest dobrowolny dla obu stron...
    Ostatnio edytowane przez ciekawski ; 05-07-13 o 14:29

simian raticus
    Gość

Patologia społeczna się rozwija ale tutaj nie chodzi o kler tylko o ludzi!

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

jakiego typu patologie masz na myśli?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

...powtórzę za ciekawskim [ą ?] ...

..."jakiego typu patologie masz na myśli? " ...

... czekam niecierpliwie na odpowiedź ...

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jedno jest pewne dobrze się nie dzieje (nie mam tu namyśli głównie sexu). Świat przewraca się do góry nogami,a wszystko spowodowane jest sytuacją jaka panuje.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia