Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

odkurzacz dla alergika

Witam, rozglądam się za odkurzaczem. Najważniejsze dla mnie jest to żeby miał rekomendację alergiczną. Może ktoś z was ma taki odkurzacz i mógłby coś polecić bo jak zobaczyłem ceny niektórych to się przeraziłem. Wiem że taki odkurzacz na pewno nie będzie małym wydatkiem i dlatego proszę o radę żeby dobrze wydać te pieniądze.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam silne uczulenie na kurz domowy.
    Za namową sprzedawcy kupiłem początkowo odkurzacz Samsunga z filtrami Hepa i Silver Nano.
    Miał być super - atesty, rekomendacje - okazało się, że jest niewiele lepszy od zwykłego odkurzacza.

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Dyson DC 19 Allergy.
    Duża moc ssąca, rekomendacja Brytyjskiej Fundacji Alergologicznej, filtr HEPA+Bactisafe, cyklonowy, brak worków - brak dodatkowych kosztów użytkowania.

Niestety jest dość głośny. Do wad należy także wysoka cena ~1000zł, ale warto zapłacić, bo więcej wyda się na leki.

Kupiłem go na raty w Euro RTV AGD - 30rat po 40zł.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem czy jeszcze je sprzedają, ale znajoma kupiła jakieś 10 lat temu odkurzacz Rainbow, dedykowany dla alergików i do tej pory nie narzeka. Odkurzacz działa cały czas, a alergicy który w domu mieszkają bardzo go sobie chwalą.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja myślę że filtr hepa13, kompresja kurzu i może funkcja prania to to co powinien posiadać odkurzacz z którego może korzystać alergik. ostatnio rozbawił mnie ten film, bo swoją drogą to co się tam dzieje to chyba już powoli przeszłość:
    http://www.youtube.com/watch?v=DpViQCki98A&NR=1

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

dla alergika najlepszy wodny albo bezworkowy (nie dajcie się naprać na hasła reklamowe - każdy bezworkowy ma filtr hepa). Byle nie worek, bo to w worku zbierają się roztocza i kurz.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Odkurzacze przeznaczone dla alergików są zwykle bardzo kosztowne. Najlepsze według mnie są chyba odkurzacze piorące. Zelmer.

Zaawansowany uczestnik Avatar norton
    Siła Reputacji
    0

Temat nie jest zamknięty,więc chyba można pisać. Ostatnio widziałam w Media-Markt takie odkurzacze dla alergików.Ale dobrze jeśli trafi się na uczciwego sprzedawcę,który szczerze doradzi,a nie tylko będzie chciał sprzedać towar.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

norton a czym te odkurzacze się wyróżniały, że były przeznaczone dla alergików?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

u mnie też w domu sami alergicy, ale nie zdecydowalismy się na kupno nowego odkurzacza, wystarczył najzwyklejszy nawilżacz powietrza - oddycha się sto razy lepiej niż wcześniej. nie jest to taki wydatek jak odkurzacz, w magicznej planecie do dwóch stówek takie urządzenie kosztuje, więc dramatu nie ma, a na pewno warto wypróbowac.

Zaawansowany uczestnik Avatar marysia
    Siła Reputacji
    0

Odp: odkurzacz dla alergika

Miałam taki odkurzacz, dedykowany dla alergików., ale w sumie się nie sprawdzał. Szczerze mówiąc nie widziałam żadnej poprawy, od kiedy zaczęłam go używać.
    Pomogło nam za to ozonowanie. Tu można poczytać o nim więcej: http://alergia-ozonowanie.pl/ozonowanie/. Chyba najlepsza metoda na usuwanie alergenów, z jaką do tej pory się zetknęłam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia