Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    mezo
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Odp: odkurzacz dla alergika

Ja proponuję odkurzacz profesjonalnej firmy - taki bardzo dobrze sobie radzi z usuwaniem kurzu i roztoczy, które często są przyczyną alergii.
    Możecie sobie zajrzeć na przykład tutaj: (usunieta reklama) - na stronie jest dość spora oferta tego typu urządzeń piorących.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-08-15 o 08:39

Uczestnik Forum
    Mieszka w
    Nietoperek
    Siła Reputacji
    0

Pewnie, jak odkurzacz dla alergika to tylko z wyższej półki. Musi być naprawdę dobry bo inny się nie sprawdzi.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No niestety jak jest alegik w domu, to wszystko musi być z wyższej pólki.

wnerwiona
    Gość

Mam odkurzacz piorący, znalazłam go na stronce (prosimy sklep z nazwą na "E" o nie stosowanie marketingu szemranego - przypis moderatora) jest spory wybór. Odkurzacz puki co działa, a mój mały alergik mniej kicha i oczy nie łzawią. Najgorszy jest okres pylenia roślin, w tedy nawet dwa, trzy razy na dzień odkurzacz idzie w ruch.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-08-15 o 08:39

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

To prawda, gdy w domu jest alergik to nie ma co oszczędzać na sprzęcie. Oczyszczacz powietrza koniecznie. Żaden odkurzacz piorący, bo dywany out z domu na śmietnik albo ludziom oddać. A pieniądze na odkurzacz przeznaczyć na Roombę, która będzie zbierała kurz na bieżąco codziennie pod nieobecność domowników. Wraca się do domu pozbawionego kurzu

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Dobry odkurzacz to jedno, ale jeśli alergia dokucza to niezbędny jest oczyszczacz powietrza. Polecam firmę Stadler Form mają super oczyszczacze powietrza, bo działają bardzo efektywnie

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moja córka też ma alergię, dlatego wybraliśmy oczyszczacze powietrza Aqua System. Dzięki czemu powietrze jest o wiele lepsze, córka przestała mieć takie trudności z oddychaniem w nocy.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

U mnie też był oczyszczacz powietrza. A rozważaliście może odczulanie? Ja chodzę do alergologa dr Teresy Stelmasiak, która ma swój gabinet w Lublinie i ona zaproponował mi odczulanie. Podeszłam do tego z rezerwą, ale uznałam, że spróbuję. Okazało się, ze ten zabieg jest bardzo skuteczny! Obecnie już nie duszę się, nie mam łzawiących oczu, mogę normalnie oddychać nawet bez oczyszczacza powietrza. Super sprawa, koniecznie sprawdźcie .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia