Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Poszukuję dobrego serwera.

Nasza firma każdego dnia wysyła min. 5000 wiadomości e-mail, do naszych klientów. Niestety nie każdy serwer pozwala na taka działalność. Prosze o podpowiedź, gdzie moglibyśmy wykupić usługę hostingową, ktora pozwalalaby na taką działalność. Bardzo proszę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

kupcie serwer dedykowany, albo nawet mocniejszy serwer VPS..
    np na ovh.pl sa tanie
    vpsy dobre sa na webh.pl

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

IntraOut i Communigate

Cytat Napisał sps100 Zobacz post
    Nasza firma każdego dnia wysyła min. 5000 wiadomości e-mail, do naszych klientów. Niestety nie każdy serwer pozwala na taka działalność. Prosze o podpowiedź, gdzie moglibyśmy wykupić usługę hostingową, ktora pozwalalaby na taką działalność. Bardzo proszę.
    Witam,

spróbuj przyjrzeć się rozwiązaniu IntraOut (www.intraout.pl) - platforma komunikacyjna stworzona z myślą o firmach, współpracująca z CommuniGate. Serwer niesamowicie stabilny, jest w stanie obsłużyć olbrzymi ruch. Communigate pochodzi z doliny krzemowej, ma laboratoria badawcze i rozwojowe w USA i Rosji, rozwiązania sprzętowe Intel, Sun, HP oraz IBM z którymi to ciśle współpracuje przy kolejnych wersjach produktów. Dobry, stabilny twór zapewniający dostępność na poziomie 99,999% (podobno, u nas narazie jest 100% ).
    Mnie się IntraOut podoba, właśnie w naszej firmie przeszliśmy na ich rozwiązanie pocztowe - kosztowało to oczywiście wiele zamieszania, ale przy wsparciu ludzi z IntraOut poszło sprawnie
    Sprawdź, może to rozwiąże Twoje problemy. Wiele moich rozwiązało

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dobry serwer

na ovh notujemy nawet 40-50% utratę pakietów po drodze, więc stabilnośc tego linka jest marna. Stan ten trwa do dzisiaj a monitoring prowadzimy od sierpnia 2008 r. W efekcie zrezygnowaliśmy z usług ovh i z jednego z testowych tam dedyków. Lipa na całej linii mówiąc krótko. Ilośc nie przerodziła sie w jakość.
    Na webh.pl moja znajoma dostała ostanio emaila,że za 200 zł /miesięcznie to ma się nie spodziewać "cudów" że serwer leży 10 godzin i nikt palcem sie do niego nie dotknął a serwis na tym VPS był pewnej ważnej instytucji. Jeśli ma być ze stresem, to do webh.pl

Do wglądu korespondencja z webh.pl

Poszukaliśmy i znaleźliśmy naprawde dobrego linka z serwerami dedykowanymi a co ważne..stabilny i support rewelacja. Uptime 99,99999% i reakcja jest w 5 minut po zgłoszeniu...
    Nie podaję firmy, bo to już kryptoreklama...

Pozdrawiam.
    Piotrek Drozd.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Proszę na pw informacje odnośnie korespondencji.

Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Spróbuj PowWeb.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Sam korzystam od ponad roku z hostingu linuxpl.com i jestem zadowolony. Przede wszytkim mają support, który wie po co tam siedzi..

wielkibrat
    Gość

Mocny VPS powinien bez problemowo podołać, jako przykład daję to: http://www.webserwer.pl/vps.html Mam tam konto dzielone i jest ok, ciekaw jestem jak spisuje się VPS.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Polecam IntraOut!!!!

Zdecydowanie polecam platformę IntraOut. Szybki dostęp do danych z każdego miejsca na świecie, szybka pomoc techniczna w razie problemów (jeszcze nie miałam sposobności skorzystania, gdyż wszystko działa bez zarzutu, jednak umowa mi to gwarantuje), serwer z absolutną ochroną danych ... Czego chcieć więcej ??? Polecam każdemu, kto lubi być na bieżąco i nie boi się nowości.

Pozdrawiam,
    Karolina

P.S. Na YouTube jest film z prezentacją : \IntraOut na YouTube

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja natomiast AZ.PL, szybki, nie ma z nim problemów, dobra obsługa techniczna. Ciekawe i częste promocje, mi na przykład udało się trafić na transfer bez limitu

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)