Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wyzskanie błędu- Allegro.

Witam wszystkich.

Mam problem. Podczas wystawiania aukcji na Allegro wystąpił błąd w opise. Usunęłam więc ją kiedy tylko to zauważyłam (kilka godzin po wystawieniu). Niestety przez nieuwagę nie odwołałam oferty, byłam przekonana że aukcja ma ustawioną cenę minimalną. W rezultacie, zestaw kosmetyków wart 1000 zł "poszedł" za 3,25. Od razu poinformowałam użytkownika który licytował, o zasitniałej sytuacji, przeprosiłam, i podałam link do poprawionej aukcji. Niestety, pani odpowiedziała pytaniem o numer konta. Spokojnie starałam się jeszcze raz wyjaśnić sytuację i namówić panią do współpracy, ale od tego momentu zaczęła mnie atakować, groźić sądem, etc. Mimo to próbowałam się dogadać, niestety nic z tego nie wychodziło. Z tego co się orientuję, nie ma prawa wysyzkiwać błędu, a jest on ewidentny- aukcje zakończyłam nieługo po wystawieniu, nie przed zakończeniem- wtedy jej rosczenia były by na miejscu. W tej chwili jest to wyzyskiwanie błędu i naprawdę nie mam możliwości dogadania się z tą kobietą, jest nieuprzejma, nie chętna do jakiejkolwek współpracy. Twierdzi że się jej należy, bo wygrała aukcję- ale to w jaki sposób nie ma znaczenia. Oczywiście wiem , że na dobrą sprawę aukcję wygrała, ale powtarzam- to jest wyzyskiwanie błędu. Świadczy o tym to, że aukcja którą ta pani wygrała nosi tytuł : "Super zestaw Avon!Luksusowe kosmetyki!10 sztuk! " gdy w rzeczywistości sztuk jest 43. Pieniądzę zwórciłam na jej konto z powrotem zaraz po ich otrzymaniu.
    Zgłosiła sprawę do Allegro, zawiesili mi konto, wyłałam im wyjaśnienia, czekam na odpowiedź.

Kobieta grozi też zgłoszeniem sprawy na policję i do sądu, odszkodowaniem, etc.
    Od kogoś słyszałam, że policja przyjęłaby zgłoszenie, gdyby po pierwsze chodziło o kwotę powyżej 250 zł i gdyby klientka nie otrzymała ani towaru ani zrotu pieniędzy.
    W tym przypadku chodzi o kowtę 3,25 zł plus koszty przesyłki 20 zł, a wszytsko jest z powrotem na koncie tej pani, przelałam zaraz po otrzymaniu, ponieważ czekałam na odpowiedź z Allegro.

Czy ktoś się orientuje jak to rzeczywiście jest ze zgłaszeniem takich psraw na policję? Zaczynam się niepokoić.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp.!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

BABA nie ma racji

BABKA nie ma podstaw ona jako kupująca może nie kupić i ty jej do tego nie zmusisz to samo ty jako sprzedawca możesz nie sprzedać bo tak ci się podoba, ona może się BUJAĆ . Powiedz jej niech idzie do sądu ale wcześniej niech wpadnie do lekarza . Niczym się nie przejmuj , ba jako że do sprzedaży nie doszło zaloguj się do "BEZPIECZNEGO" alegro i zażądaj zwrotu prowizji która została naliczona za sprzedany towar, po co masz dawać zarobić alego ?? Polecam wyrejestrować się z alegro.pl i zacząć przygodę z ebay .

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)