Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Kompromitacja TP SA

Telekomunikacja Polska SA jest firmą, która najpierw podpisuje umowę z klientem, a dopiero później sprawdza, czy ma możliwości techniczne jej realizacji. Jeżeli okazuje się, iż takowych nie posiada nie jest to dla niej problemem w naliczaniu opłat za usługi, które nie są realizowane. Wygląda na to, że uważa, iż to w interesie klienta jest zauważenie tej kwestii i zgłoszenie tzw. "reklamacji", która i tak nie będzie rozpatrywana pozytywnie przez wiele miesięcy, a gdy firma zorientuje się, że wogóle nie otrzymuje pieniędzy, składa propozycję 50% bonifikaty na usługę, której i tak nie realizuje zgodnie z podpisaną umową. W kontaktach z konsultantami BOK można głównie odnieść wrażenie, że Telekomunikacja Polska SA skupia się głównie na tzw. usłudze powszechnej, czyli połączeniach telefonicznych, gdyż ją musi realizowac, a cała reszta jest łaską, którą świadczy głupim klientom, którzy nieopatrznie podpisali z nią umowę. Nawet na moje wielokrotne prośby wysłania mi faktur korygujących za realizowną usługę połaczeń telefonicznych, żebym mógł uregulować należności, jak narazie przez pół roku nie doczekałem się reakcji. Tak właśnie działa powszechny operator telekomunikacyjny w Polsce. Osobiście odniosłem wrażenie, że firma, która tak prężnie reklamuje się w mediach (zapominając, że podaje nieprawdę), nadal uważe, że funkcjonuje w czasach komuny, a wolny rynek jest utopią .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tp Sa

prawda jest taka że tp trzyma wlasnie przy sobie ludzi ktorzy zyli za czasow komuny.Wiem bo sprzedaję netie i serio takiemu dziadziusiowi ciezko jest zrozumiec ze 2 godziny w netii to on ma a w tp za kwote 42 nie ma nic. Co do internetu, i przedluzania umowy w TP: sytuacja:
    klient mial neo 2 lata po dwoch latach dzwonia do niego ze przedluzaja z nim umowe i bedzie placil o 10 zl mniej za neta, z tym ze musi przy przedluzaniu umowy musi zaplacic 90 zl.Jesli natomiast zerwie umowe i zalozy neo od nowa dostanie drukarke.Na pytanie dlaczego tak? prosta odpowiedz- prosze pana taka polityka firmy:-D
    A co do tego Polska- ona jest taka Polska aktualnie jak Tele 2 i wywiazywanie sie z umowy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Owszem, w przypadku możliwości technicznych sprawdzane jest to dopiero po podpisaniu umowy, jednak opłata jest naliczana dopiero od momentu rejestracji usługi, a rejestracja jest potwierdzeniem, że usługa działa prawidłowo. Także informacja o pobieranej opłacie jest wyssana z palca.
    Podobnie jest z opłatami, za każdy dzień kiedy usługa Neostrady nie działa, zwracana jest 1/30 miesięcznego abonamentu. Okres ten liczony jest od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu potwierdzenia działania usługi. Nie wiem skąd masz te informacje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jedziecie po Tepsie a on już taka zła nie jest... wystarczy poczytać co się podpisuje i będzie OKI polecam artykuł jak Tpsa wychodzi z inicjatywą ograniczenia netu dla dzieci... może w końcu skończy pisanie się głupich komentarzy na forum

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Marcello Zobacz post
    jak Tpsa wychodzi z inicjatywą ograniczenia netu dla dzieci... może w końcu skończy pisanie się głupich komentarzy na forum
    Mam nadzieję, że zaczną od Ciebie. Większego spamera to forum juz dawno nie widziało. Co post to lepszy :stupid:

BTW
    wystarczy w google wpisać
    ...
    www.google.pl:)
    ...
    może skorzystaj z XP... tylko na google poszukaj sterów do tego lapka
    ...
    Może autor się nie dokońca zna i pisze o Biosie... Więc nie ma po co dyskutować tylko czekać na post o co kaman... a szkoda, że nie użył Google:P
    Masz psa, kota, chomika, itp? Nie? To kup i daj mu Google. Najlepiej to kupić na Allegro, ale jak nie będzie to poszukaj na google ekl_ze_smiechu:
    Windows Vista Home Premium 64bitowy. Chce go zmienic na windowsa XP.
    .......
    Twoja mądra odpowiedź:
    a po co Ci ta Vista?? większego szitu chyba nie wymyślili
    Po co ta Vista? :hmmm: Żeby Google mógł używać imp:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Możliwości techniczne i ssanie palca :)

Cytat Napisał Alu Zobacz post
    Owszem, w przypadku możliwości technicznych sprawdzane jest to dopiero po podpisaniu umowy, jednak opłata jest naliczana dopiero od momentu rejestracji usługi, a rejestracja jest potwierdzeniem, że usługa działa prawidłowo. Także informacja o pobieranej opłacie jest wyssana z palca.
    Podobnie jest z opłatami, za każdy dzień kiedy usługa Neostrady nie działa, zwracana jest 1/30 miesięcznego abonamentu. Okres ten liczony jest od momentu przyjęcia zgłoszenia do momentu potwierdzenia działania usługi. Nie wiem skąd masz te informacje.
    .

Informacje pochodzą z autopsji, umowa została podpisana w lutym - usługa działała prawidłowo. W czerwcu przestała takowoż działać, a Telekompromitacja Polska SA przestała mieć możliwości techniczne. Nie warto nawet wspominać ile razy musiałem biegać do tzw. "salonów sprzedaży" przed podpisaniem umowy po modem livebox i jak wygląda naturalne zachowanie przeciętnego klienta w takim salonie, bo to zupełnie inna historia.
    Nie trzeba mieć specjalnie wyczulonego węchu, żeby zorientować się, że kolega z daleka "pachnie" pracownikiem tejże "szacownej" instytucji, więc ssąc swe palce od dawien dawna, po przeczytaniu posta kolegi, odruchowo wybrałem palec środkowy

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Angry Niestety, kompromitacja...

Witam,

Oftopic popełnię. Przepraszam.

Przeczytałem ten spór z zainteresowaniem, jako "dziadek" mający niedobrowolne kontakty z TP od czasu słynnych modemów dla Atari - 800 baud. Łączyło się wtedy przez telefoniczną słuchawkę.
    Cena tego "luksusu"? Może lepiej zmilczę?
    Wspomnę tylko że zdaniem ówczesnych szych TP.SA ("lebiedziów"? "trzaski i piski intensywnie zużywały linie telefoniczne". Dlatego było DROGO.

Potem był modem "darmowy", i po 200-400zł miesięcznie haraczu, potem "łaska" SDI. Za "jedyne" 130zł (ok.$35) transfery oszałamiające 10/10kB. Symetryczne! O ile działało to, oczywiście. Czasami nawet działało, muszę przyznać.
    Chwaliłem się swoim dostępem przed calym światem.
    Dzięki TP.SA.

Przygody z Nerwostradą nie miałem, chwala Bogu. Jako człek starszy dbam o swe nerwy i ciśnienie.
    Widywłem Pannę Czubek w TVP (teraz na stare lata pogrąża jakiś bank) w antyreklamach monopolu, i to mi w zupełności wystarczyło.
    Zamiast Raphacholinu.

Jeśli zatem w międzyczasie odmówiono mi - rzekomo nie przysługuje osobom prywatnym, a sąsiad ma - instalacji DSL (4Mb) to chyba nie przyczyniło się to do wzrostu mej miłości do TP.
    Kupiłem łącze w TkTelekom i mialem spokój.

Jeśli teraz, po tych kilkunastu latach TP.SA usiłuje mi wmówić, sprzedać cokolwiek z góry mówię: - NIE!
    Jesteście - TP - firmą skrajnie nieuczciwą, załganą, paskarską. Jesteście niczym hieny, łupicie do ostatniej złotóweczki, do ostatniego grosza...

Zaraz, czy ja sobie uroiłem taką opinię, wyssałem ją ze swego (środkowego) palca?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)