Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

książki dla kobiet...

Moja mama ostatnio przeczytała książkę "Wzloty i upadki super mamy" Polly Williams i strasznie się jej podobała (stwierdziła, że jakby przeczytała ją zanim zaszła w ciążę ze mną to nie wie czy by się zdecydowała :hmmm: ) ale wracając do tematu - zna ktoś może podobne pozycje? Coś o macierzyństwie (chociaż niekoniecznie, generalnie o kobiecych sprawach), ale tak na luzie - szukam mamie prezentu, więc przydałaby się jakaś porada...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio czytam 'witaj na świcie, maleńka' Fannie Flagg. Jest to książka miła, łatwa, przyjemna. Dla kobiety sukcesu- jak znalazł, ale nie tylko. Jest ona pełna uczuć, emocji, opisująca losy głównej bohaterki, dziennikarki. Można z niej wiele wyczytać, ale między wierszami chyba

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

ja bardzo lubię książki Terakowskiej np. Ono, czy Poczwarka.
    dla mnie te książki mają duży przekaz. Kobieta tak wiele w życiu przeszła a nigdy się nie poddała..
    ogólnie wiele mam takich ulubionych książek, wielu autorów i staram się zawsze zasięgać opinii o książce z serwisu forum.di.com.pl sama myślę o zamieszczaniu tam recenzji

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio przeczytałam ambitniejszy "romans" Gabriela Garci Marqueza - "Miłość z czasach zarazy" - w sam raz dla kobiet, którym brakuje w życiu romantyzmu i marzą o wielkiej miłości...
    noi klasyka:
    "Pani Bovary", "Anna Karenina" - niektórzy powiedzą - szkolne nudy... ale ja bym raczej wystrzegała się takich określeń. Wielkie arcydzieła- to na pewno, dla kobiet - zdecydowanie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wiecie co drogie Panie, przez was naszła mnie ochota na czytanie i zaraz się chyba wybiorę do biblioteki. "Wzloty i upadki super mamy" hm, ciekawie brzmi.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A czytała któraś z miłych pań „Lato przed zmierzchem” Doris Lessing? To laureatka nobla z 2007 roku. Czytam w ramach DKK i – przyznam – nie idzie mi. Chciałem napisać recenzję i chyba będzie negatywna… straszna rzępoła… ale to po prostu chyba nie jest książka dla facetów.
    Nie mogę strawić, jak przez trzy strony bohaterka siedzi i się patrzy i duma, czy jak usiądzie bardziej prosto, to więcej facetów na nią zwróci uwagę, czy to wypada i czy nie jest za stara, a gdyby założyła nogę na nogę, a co na to jej przyjaciółka i tak bez przerwy… O tym, że ma białe rajstopy, żeby było elegancko, ale lubi inne, potrafi przez kilka akapitów rozważać… Mamo, wy kobiety naprawdę lubicie takie rzeczy?
    Właśnie chyba zrozumiałem znaczenie terminu „babska bebechowatość”.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wybaczcie, że tak się nieładnie wtrącę. A coś dla faceta? Możecie polecić? Nie chcę zaśmiecać forum, dlatego tutaj zapytam

Uczestnik Forum moderator Avatar Rybzor
    Siła Reputacji
    0

To zależy co lubi, w jakim jest wieku itp. Może fantastyka, jakaś dobra powieść... No imho uogólnianie do tego "jaka książka dla faceta" jest bez sensu. Każdy ma inny gust.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi Zobacz post
    Mamo, wy kobiety naprawdę lubicie takie rzeczy?
    Jeśli chodzi o mnie, to z tego co piszesz Jurgi, książka niebyła by trafnym wyborem dla mnie. Jeśli rzeczywiście autorka opisuję przez trzy strony dumanie głównej bohaterki to odpada. Może dlatego, że i mnie męczyłoby czytanie, a może i dlatego, że jestem osobą, która stara się w życiu podejmować dobre, 'szybkie' i konkretne decyzje. Ale to nie temat o mnie

Cytat Napisał Bartekkk Zobacz post
    Wybaczcie, że tak się nieładnie wtrącę. A coś dla faceta? Możecie polecić? Nie chcę zaśmiecać forum, dlatego tutaj zapytam
    Tak jak już tutaj pisano, każdy ma inny gust i zależy co Cię interesuję. A może wybierz się do biblioteki, tam znajdziesz coś dla siebie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Rybzor Zobacz post
    To zależy co lubi, w jakim jest wieku itp. Może fantastyka, jakaś dobra powieść... No imho uogólnianie do tego "jaka książka dla faceta" jest bez sensu. Każdy ma inny gust.
    Masz rację, bo jest to kwestią indywidualną. Ale pomyślałem, że może polecicie coś co ostatnio czytaliście, przejrzałbym recenzję i może się skusił (Osobiście jestem wielkim zwolennikiem różnych rodzajów książek od fantasy po psychologiczne, aktualnie czytam- z dużymi przerwami- "zaginiona armia Kambyzesa" zapowiada się fajnie) pozdrawiam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)