Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Oryginalny prezent slubny - co sadzicie?

Witam
    Chcialabym kupic mojej przyjaciolce prezent slubny w postaci rzezby lodowej!! Myslalam nad taka w ktorej bylaby zamrozona roza ) Poki co rozgladalam sie po tej stronce www.iceevolution.pl/?site=realizacje
    Co sadzicie? Z gory dziekuje za odpowiedzi

Uczestnik Forum moderator Avatar Rybzor
    Siła Reputacji
    0

Jak dla mnie całkiem ładny prezencik. Na pewno oryginalny, a nie jakieś tam miksery czy sztućce :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dokladnie tez tak mysle Ale czy miales moze doczynieniaz tymi rzezbami ? albo ktos z pozostalych? Bo ja sie tylko tak rozgladalam po allegro i znalazlam wlasnie to
    pozdrawiam

Uczestnik Forum moderator Avatar Rybzor
    Siła Reputacji
    0

Niestety nie, nigdy nie wpadłbym na pomysł kupienia takiego zacnego prezencika, o ile bym wiedział że w ogóle istnieje! :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Sluchaj mi tez to nie przyszlo do glowy wogole, dopiero mi ktos o tym wspomnial i pomyslalam ze to moze byc strzal w 10 Glownie chodzi mi o wywolanie wrazenie poczatkowego, to jest w koncu najwazniejsze

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Rybzor Zobacz post
    Na pewno oryginalny
    1. foka;
    2. 2000 prezerwatyw;
    3. roczny zapas sproszkowanego prącia jelenia dla całej rodziny...
    też są oryginalne, ale raczej rzadko kupywalne.

Cytat Napisał olusia85 Zobacz post
    Chciałabym kupić mojej przyjaciolce prezent slubny w postaci rzeźby lodowej!
    Powiem tak - ślub jest wydarzeniem bardzo szczególnym. Szczególnie w Polsce, gdzie ten pierwszy, zazwyczaj jest tym jedynym i ostatnim. Jeżeli przyjaciel/przyjaciółka obdarzyłby mnie takim prezentem - nie należałbym do najszczęśliwszych młodych na świecie. Mało tego - zaliczyłbym ten prezent w poczet pierwszej dziesiątki najgorszych prezentów ever. Może i ładny, ale niestety nic poza tym. Mało tego - nawet jak coś jest tylko ładne - no już trudno - powieszę na ścianie, postawię na kominku i niech stoi. Z tym prezentem - jakaś lipa! Jedyna - wątpliwa - radość to radość wizualna... Przez chwilę. Na weselu nawet nie zdążą tego dobrze zobaczyć, a już będzie po prezencie. Weź pod uwagę, że podczas tego wydarzenia nie będą przez godzinę czy dwie stali i podziwiali. Dzień ślubu i wesele to dla młodych straszny zapierdziel. Tysiąc rzeczy do załatwienia, tysiąc rzeczy do zrobienia. Na Twój prezent tego dnia poświęcą może z 5 min.

Druga rzecz - to, że Tobie się coś podoba i że to takie urocze, nie znaczy, że uszczęśliwi Twoją przyjaciółkę. Ale skoro to przyjaciółka - raczej znasz ją, jej upodobania.

Trzecia rzecz. Przynajmniej w moim otoczeniu panuje już taki zwyczaj: "Staraj się nie wymyślać - lepiej daj pieniądze, nie chcemy 15 mikrofalówek i 6 zestawów ręczników kąpielowych"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak, wręczanie pieniędzy jako prezent są dobrym rozwiązaniem. Po swoich znajomych widzę, że jest to dla nich lepszym rozwiązaniem. Gdybym jeszcze raz brała ślub, chyba też bym się na taką formę prezentu zdecydowała A jeśli chodzi o te rzeźby lodowe, pierwsze słyszę. Ale pomysł też się liczy hm:razz:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mnie się to kompletnie nie podoba. Ale to tylko moje skromne zdanie, pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja własnie niedługo wybieram się na wesele znajomego i zastanawiam się ile do koperty włożyć. Jakie teraz "standardy" panują?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

standardy pewnie te co zwykle- zastawy stolowe, posciele, sztuce, zegary, miksery
    pomysl z roza lodowa oryginalny, ale chyba to taki malo trwaly prezent..

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)