Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problem Z Opera

Wita Mam Problem Z Przegladarka Opera Po Formacie Sciaglem Najnowsza Wersje Opery I Po Jakims Czasie Przewaznie Na Naszej Klasie Sie Zacina "nie Opowiada" No I Niewim Co Z Tym Robic . System Xp Sp2 Antywirus Avast Zapora Systemowa .

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

1. F12 -> wyłącz wtyczki i zobacz, czy sytuacja się powtarza.
    2. Sprawdź pod inną przeglądarką (IE/FF/Flock/K-Meleon).
    3. Pisz bez udziwnień, bo trudno się czyta.
    4. Czemu SP2? Uaktualnij do SP3, najwyższa pora. Przeskanuj kompa pod kątem malware.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Spróbuj z innych przeglądarek.
    Jeżeli dalej nie działa (a wcześniej działało) to polecam przelecieć komputer combofixem. Tylko skoro net Ci nie działa, to może być problem ze ściągnięciem tego.
    Być może jest to wina tylko wtyczek w przeglądarce więc kolega ma rację, co do wyłączania.

Co do samego SP3 to jest ok. Nie ma problemu. Tyle tylko, że razem z nim instaluje się bardzo denerwujący mnie searchindexer. Trochę spowalnia korzystanie z dysków.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A jednak te wtyczki a co do innych przegladarek to opera bardziej mi lezy dzieki .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jurgi, z moich doswiadczen to mając SP3 jest najwyzsza pora na downgrade do SP2..:P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Barrin Zobacz post
    Jeżeli dalej nie działa (a wcześniej działało) to polecam przelecieć komputer combofixem.
    No i co dalej? Combofix to nie jest program typu Gadu Gadu, to specjalistyczne narzędzie. Wymagana jest do tego umiejętność interpretacji otrzymanego loga, bowiem trzeba (przeważnie) dokasować niektóre sprawy recznie. Podając taką informację, należy podać wiarygodne źródło skąd go pobrać. Szukanie po sieci kończy się znalezieniem przestarzałej wersji (aktualizacja jest co kilka dni/tydzień), która może nie pokazać infekcji/nie poradzić sobie z nią. W dodatku były przypadki (na szczęście w ekstremalnych wypadkach/infekcji) gdzie wycinał w pień cały system32 i windows się nie podnosił. Co byś mu wtedy doradził? Mogą również być inne powikłania. Np. wykasuje coś omyłkowo i trzeba to przywrócić. Należy również podczas pobierania, jak i działania programu deaktywować AV, etc. Najprościej napisać przelec go Combofixem. Takie porady to proszę udzielać na portalu Nasza-Szkapa.pl

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no tak zgadzam sie z r2d2 ale juz za pozno combofix stworzyl mi duzy problem zrobilem format a ze na dysku sytemowym nie mam waznych plikow to mi nie zaszkodzil ale tak to jest jak do komputera ma dostep pare osob i nie wiadomo co sciagaja dzieki.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Barrin Zobacz post
    Spróbuj z innych przeglądarek.
    Jeżeli dalej nie działa (a wcześniej działało) to polecam przelecieć (...)
    Po interwencji Combofixa to ja musiałem reinstalować system... Dziękuję za taki program...

A SP3 i aktualizacje Windows XP wcale nie są niezbędne jak się ma dobry firewall (polecam Comodo), dobrego antywirusa (polecam Avirę) i zainstalowane 3 programy antyszkodnikowe, którymi raz na pewien czas przeskanujemy system (Spybot, A-Squared Free i Ad-Aware). No i oczywiście nie wolno używać Internet Explorera. Dodam jeszcze, że używałem z takim zestawem całe lata XP bez żadnych SP i nigdy nie miałem nawet najmniejszych problemów z systemem.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)