Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Uwaga użytkownicy Neostrady!

Rok temu założyłem sobie neostradę i teraz dopiero tPSA zmusiła mnie do przeczytania całego regulaminu. Okazało się, że miałem podpisaną umowę na rok a po tym czasie automatycznie została zmieniona na umowę na czas nieokreślony. Niby nic takiego ale przy umowie na rok abonament wynosi 149 zł a przy czasie nieokreślonym 199zł!!! Żeby to zmienić musiałem udać się do telepunktu i podpisać nową umowę ale rachunek za ten miesiąc i tak muszę zapłacić w całości. W telepunkcie dowiedziałem się przy okazji o innej ciekawostce zgotowanej przez tPSA otórz od września obniżyli abonament za neostradę ze 179 zł do 149 zł ale skorzystać z tego mogą tylko ci którzy przyjdą osobiście do telepunktu i podpiszą aneks przedłużający umowę na rok od dnia podpisania a w innym wypadku będą płacić nadal 179 zł.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja również mam neostrade i chcę z niej zrezygnować- dzięki za przypomnienie , bo zbliża sie termin końca mojej umowy i nie chce dalszej wspólpracy- przechodze na sieć ! Nie wiem czy dobrze robie , ale ostatnio miałam dużo problemow z neostrada/ wywalanie z sieci/ i mam dość.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wiecie poco na Polskim rynku jest tylu dostawców internetu?! aby każdy czlowiek który się nacioł na TPSA mógł z niej zrezygnować :twisted:

TPSA aluszek:

Osobiście polecam....... Nie powiem co polecam bo jeszcze ktoś posądzi mnie o "reklame"

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jakie problemy macie.. Dasor, to nie ich wina, tylko Twoja że nie doczytałeś regulaminu. Od dawna powszechnie wiadomo ocb z tym przedłużaniem umowy na czas nieokreślony. TP wcale najgorzej na tle innych operatorów nie wypada jeśli chodzi o internet, bo jeśli nie brać pod uwagę promocji (które są i w TP i u innych) to ceny różnią się od siebie 10~25 złotymi. Nie mówiąc już o tym, jakie jazdy potrafi odstawiać Netia itp działająca po linii TP, przeciwnie do Neostrady. Tam gdzie Neo śmiga aż miło (np wieś, duże odległości od centrali), Netia itp nie dają sobie w ogóle rady. I to nie jest wina TP, lecz operatorów alternatywnych i ich "wąskich" łączy między swoimi a TPsy centralami.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia