Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
    Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Podpinasz się pod wątek którego nawet nie raczyłeś przeczytać. Gdybyś przeczytał wiedziałbyś, że ta wasza nokia nie zapisuje nic w pliku thumbs.db, który jest tworem Windowsa. Wasze filmiki będą zapewne zapisane w pliku 3gp. A odtwarzaczy do plików 3gp, już jest co nieco, chociażby VLC.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał macol Zobacz post
    Podpinasz się pod wątek którego nawet nie raczyłeś przeczytać. Gdybyś przeczytał wiedziałbyś, że ta wasza nokia nie zapisuje nic w pliku thumbs.db, który jest tworem Windowsa. Wasze filmiki będą zapewne zapisane w pliku 3gp. A odtwarzaczy do plików 3gp, już jest co nieco, chociażby VLC.
    Owszem wątek czytałem, dotyczył kłopotu z otwieraniem plików Thumbs.db , zresztą tak mnie skierowała przeglądarka.
    Wracając do Thumbs.db w Linux-ie dają się one otwierać po wpisaniu polecenia do terminala i po ich otwarciu widoczne są miniatury fotek.
    Kolega robił tą Nokią filmiki które mu po przegraniu na kompa "ginęły" a pokazywały się pliki Tumbs.db.
    Sądził więc że to jakaś forma zapisu tych kręconych komórką filmów.
    Wychodziłem z założenia że sprawdził w innych katalogach i że być może winda sama konwertowała te filmiki do tego formatu.
    Wygląda na o że najlepszym rozwiązaniem dla niego będzie wyłączenie możliwości tworzenia plików Thumbs.db. Wtedy nie będzie szukał filmików tam gdzie ich nie ma i nie będzie przez to wprowadzany w błąd a sprawdzi w innych katalogach choćby używając do tego TC.
    A te pliki są w zasadzie zbędne a zabierają na dysku miejsce.
    Jeśli się mylę sprostuj moje wnioski.:hmmm:
    Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Wtedy nie będzie szukał filmików tam gdzie ich nie ma i nie będzie przez to wprowadzany w błąd a sprawdzi w innych katalogach choćby używając do tego TC.
    Eh... Wydaje mi się ze w temacie też już to wyjaśniono. Pliki z video powinny znajdować się tam gdzie skojarzony z nimi plik Thumbs.db

Czy jest zbędny? Jeśli kolega korzysta z windowsa i chce w nim widzieć miniaturki plików, to lepiej nie wyłączać generowania tych plików.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl Zobacz post
    Niektore to nawet z dyskietki sie uruchamia.
    win98 ... a to jaka wersja Linuksa ... ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia