Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problemy z HP DDeskjet F4180

Proszę o pomoc i choćby opinię o przyczynach kłopotów z używaniem wielofunkcyjnej drukarki HP Deskjet F4180.:uwaga:
    Kupiłem ją przed dwoma miesiącami.Trochę nią kopiowałem i tu spisywała się dobrze.Kłopoty zaczęły się gdy próbowałem nią skanować.Nie chciała tego robić.Pasek postępu zatrzymywał się na 3-4 "kwadraciki" przed końcem paska skanowania i wszystko się zawieszało.Trudno było z tego wyjść.Po usunięciu oprogramowania i ponownym zainstalowaniu go( z dołączonej do urządzenia płyty) jak zaleca instrukcja udało się zeskanować jeden dokument.Więcej wtedy nie było potrzeba.Wykonałem tez jeden wydruk.Po następnym uruchomieniu komputera i urządzenia udało się wykonać jeden wydruk, drugiego już niestety nie.Przy następnej próbie drukarka inaczej,"bardzie gładko" warczała i nawet nie pobierała papieru.Po uruchomieniu z panelu ręcznego pobrała papier ale go nie zadrukowała.Przy próbie skanowania wszystko się zawiesiło i dopiero po dłuższej chwili udało się komputer i urządzenie odblokować.Znów odinstalowałem oprogramowanie HP i powtórnie go zainstalowałem.Historia niestety lubi się powtarzać.Znów po wykonaniu 1 wydruku drukarka przestała działać i tak jeszcze dwa razy. W końcu się poddałem.Jaka może być przyczyna takiego zachowania urządzenia HP ? Mnie wydaje się że wina leży po stronie oprogramowania HP ale mogę się mylić, ponieważ jestem mało doświadczonym użytkownikiem zarówno komputera jak i drukarki. Co można zrobić aby to poprawić. Czy można domagać się naprawy urządzenia w ramach gwarancji?
    Dodam, że używałem jej z laptopem Del Inspiron 1501 z XP HE SP3.
    Bardzo proszę o poważne opinię i pomoc oraz rady userów, szczególnie tych którzy się z podobnymi problemami w drukarce HP Deskjet F4180 zetknęli.:shock:
    Za odpowiedzi i pomoc z gór dziękuję.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na początek pobierz aktualne sterowniki i oprogramowanie. Być może masz starsze wersje. Jeżeli nie pomoże, to poczytaj dostępne tam FAQ.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/p...&lang=pl&cc=pl

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a gdzie kupiles drukarke?serwis sklepu powinien pomoc..

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)