Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Włatcy móch

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Exclamation Włatcy móch

czy ktoś może widział już wersję kinową "włatcy móch" i może się wypowiedzieć na ten temat?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja widziałam ten film byłam na premierze - 13 lutego, zupełnie przez przypadek, gdyż miałam inne plany, które jednak okazały się niewypałem. Szłam na film z nastawieniem raczej pozytywnym, bo oglądałam już nie raz w Tv odcinki włatców i zawsze mnie śmieszyły
    Powiem tak:
    Polecam każdemu! Bardzo fajnie zrobiony film - podobała mi się fabuła i to jak została rozpoczęta i rozwiązana akcja. Dialogi fajne - aczkolwiek tu spodziewałam się jednak większej ilości fajnych tekstów:P Ale pośmiać się można było i tak i to dosyć często Pomysł z ukazaniem włatców z perspektywy przyszłości - super i chociażby za to oceniam film pozytywnie. Mój chłopak też wychodził zadowolony z kina. Ogólnie uważam, że warto

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dzięki za info

Czyli ogólnie nie zawiedli i można się spokojnie wybrać...
    Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jakoś szczególnie nie przepadam za "Włatcy móch", dlatego do kina się nie wybrałem. Jednak może tą wersję kinową obejrzę, a co mi tam. Niech stracę

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

od władcy móch od pewnego czasu wolę zdecydowanie Wyspę Totalnej Porażki a niebawem zapewne Plan Totalnej porażki.. to jest serial, który zawsze poprawia mi humorek

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja włatców uwielbiam, ale w serialowej wersji... Na film też poszedłem w dniu premiery i odrobinę się zawiodłem Ale piosenka "Barabuch" wynagrodziła mi wszystko

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kiedyś oglądałam czasem serial z moim mężczyzną, przy Wykopkach pospadaliśmy ze śmiechu z łóżek i zbudziliśmy naszę dziecię. Film próbowaliśmy obejrzeć, ale nam nie wyszło...To nie to samo.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dokładnie tak, jak mówisz. A Wykopki to po prostu odcinek kultowy, praktycznie każdy jego fragment Ale najlepszy jest pijany Cześ i higienistka skacząca nago po polu Polecam też odcinek o wycieczce do ZOO

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia