Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: pralki Candy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

pralki Candy

hej, szukam pralki o niestandardowych wymiarach (niższej niż 85 cm). Udało mi się znaleźć tylko pralki Candy o takich parametrach. Macie może jakieś doświadczenie z modelami tej firmy?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niestety nie. I przyznam się szczerze, że w domu nie posiadam żadnego urządzenia z ich oferty.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja słyszałam, że są ok, ale sama mam w domu Amicę Generalnie - myślę, że nie są złe, Candy to firma, która ma w swojej ofercie naprawdę dużo modeli pralek, jest więc jakimś "specjalistą".

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

u mnie jest candy od... ładnych paru lat (10?)
    z tego co kojarzę, to może jedną jakąś awarię mniejszą miała... ale ogólnie ciągle na chodzie, ja polecam!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pralka CANDY

Cytat Napisał telefrenia Zobacz post
    u mnie jest candy od... ładnych paru lat (10?)
    z tego co kojarzę, to może jedną jakąś awarię mniejszą miała... ale ogólnie ciągle na chodzie, ja polecam!
    Witaj!
    Pralkę CANDY mam od ośmiu lat, żadnych awarii, przydatne wszystkie programy a zwłaszcza półgodzinny szybki program.
    Polecam tę pralkę
    Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam sprawdzić sobie oferty w sklepie (usunięty spam) i porównać sobie. Wybór jest bardzo duży i można coś bez problemu sobie znaleźć. Ja osobiście też zacznę szukać bo moja Amica zmierza ku śmietnikowi.
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 05-08-15 o 08:41

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Jak będziesz kupować pralkę Cendy to wcześniej radzę Ci zobaczyć czy są punkty z częściami zamiennymi, bo później może być probelm

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moi rodzice mają pralkę Candy już od kilku lat i nic się nie dzieje, są zadowoleni. Teraz my się urządzaliśmy i chcieliśmy też wybrać tą markę, ale facet w sklepie nam odradził, mowił, że klienci się skarżą, że rdzewieje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

pomoc

Ja mam Candy zakupioną przez internet od kliku miesięcy. Nie mam z nią problemów. Jedyne co mnie denrwuje to że dosyć głośno chodzi, a mając w pokoju obok małe dziecko, to nie za fajne. Nie wiem czy łatwo znaleść tak nietypowe wymiary...? Moja bratowa miała problem z kupieniem bardzo wąskiej pralki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja posiadam od nie dawna pralkę Candy i jestem z niej bardzo zadowolony.
    Pralka cicho pracuje. dostałem 10lat gwarancji na silnik pralki. pierze do czysta. bardzo solidna firma tylko mało znana na rynku polskim i ludzie boją się kupować ich produktów tak mi się wydaję.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia