Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

już dawno usunąłem konto, tak czułem że długo to naszą klasą nie bedzie imp:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał dankot Zobacz post
    Tam gdzie pojawiają się pieniądze jest chęć zdobycia jeszcze większej ilości pieniędzy. Jest to naturalne, komercyjne podejście. Gdybyś mógł utworzyć swój serwis i tak go spopularyzować jak NK, to wcale byś się nie dziwił. A kapitał w postaci bazy użytkowników udostępnionej zewnętrznemu serwisowi uwierz, że się opłaca...
    Tyle, że to "naturalne podejście" może być na rozsądnym poziomie albo nie. Ten drugi na ogół prowadzi do upadku firmy albo jej podupadnięcia, ale różne kierownictwa są tak zadufane w sobie, że nawet im przez myśl nie przejdzie, że coś pójdzie nie tak...

Cytat Napisał dankot Zobacz post
    Można też zrobić tak jak ja uczyniłem. Ponieważ NK jest mi potrzebna do utrzymania kontaktów ze znajomymi uszczupliłem swój profil jedynie do niezbędnych elementów. Wszystkie zdjęcia, wraz z głównym profilowym usunąłem, imię i nazwisko ograniczyłem do dwóch początkowych liter, pozostałe dane osobowe usunąłem bądź zmodyfikowałem.

W tej sytuacji, mój profil można sobie przetwarzać dowolnie, bo to nie jest już mój profil
    No proszę - nie wiedziałem, że da się też coś zrobić z imieniem i nazwiskiem. Resztę danych pokasowałem, ale konta nie zniknę bo może się wreszcie pojawią osoby ze szkoły, z którymi nie mam żadnego innego kontaktu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ludzie wszędzie podążają za kasą, ostatnio tylko to się liczy, ale serio nasza klasa to dobry pomysł, wkurzali mnie tym, że zaczęło sie ze trzeba placic za rozne rzeczy, ale ok musza zarabiac, no ale te ostatnie numery. Tak jak pisalam ograniczam konto do minimum, ale no na razie tez nie usune, bo fajnie odszukac znajomych z ktorymi nie mialo sie kontaktu. Tylko hmm, jak bedziemy ich odszukiwac jak nie bedzie imion i nazwisk juz tylko np same pierwsze litery??tez bez sensu w sumie... wiec albo cos z tym zrobia albo serwis straci swoja popularnosc..

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

na naszej klasie zostali już głównie tylko ludzie, którzy z czystego lenistwa nie usunęli profili, ale praktycznie nie korzystają już z portalu oraz nastolatki, które wykorzystują nk do prezentowania swoich nowych "foci" robionych z ręki Reszta przeniiosła się na facebook ;p

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja również usunąłem konto z n-k i jakoś z tego powodu nie czuję pustki

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Ja już dawno nie mam konta na nk, na fecebooku wogóle nie miałem i efekt tego jest taki, że mam więcej prywatności

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)