Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Neostrada

Witam
    Przede wszystkim nie radze słuchać głupot (rad) od kogoś kto twierdzi
    "Ja sam niedawno przedluzylem umowe z Netia, poniewaz jakosc i szybkosc lacza jest zdecydowanie lepsza, niz na neo."
    Bo albo osoba nie wie, że mówisz o necie po liniach TP, albo osoba twierdzi, że po linii TP + punkt styku z Netia usługa działa lepiej niż na samej linii TP - poprostu gada głupoty !!. Dzisiaj ceny doszły do momentu w którym są porównywalne, ceny nieznacznie się różnią więc zwróć uwagę na fakt, ze kupując neo kupujesz u firmy która jest odpowiedzialna na infrastrukturę na której działa usługa i nie jest zależna od żadnej innej firmy. Przy uszkodzeniu BSA (Netia lub Orange) musisz się kontaktować z tymi operatorami a Ci z kolei zgłaszają fakt do TP co z pewnością wydłuża czas naprawy usługi. Ponadto w TP możesz liczyć na dodatkowe gadżety teraz przy umowie 24 miesięcznej dają drukarkę a przy 36 miesięcznej nawigacje GPS w prezencie (gratis). Ponadto alternatywni przy zamawianiu BSA nie zlecają weryfikacji zasobów sieci i nie sprawdzają jaka maksymalnie prędkość zadziała na Twojej linii (takie badanie to dodatkowy koszt względem TP) więc proponują Ci najszybsza opcję a później się trzeba chrzanić ze zmianą opcji pod łącza na wolniejsza usługę, aneksami i innymi problemami. już nie mówiąc, że każde połączenie z infolinią Netii jest dla Ciebie płatne 70 groszy a z dodzwonieniem się słyszę, że są duże problemy. Nie namawiam do niczego mam nadzieję, że moje uwagi pomogą Ci w wyborze- przemyśl dokładnie i przeanalizuj oferty.
    Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zgodzę się z tobą pod tym względem że jak coś się stanie na internecie BSA to trzeba najpierw zgłosić to swojemu operatorowi a on następnie głównemu dostawcy. To tak jak z operatorami WLR w telefonii stacjonarnej, coś padło i zanim dojdzie go właściciela kabli to trochę trwa, ale w przypadku Orange to przecież mimo bycia BSA jest tak naprawdę głównym dostawcą gdyż z TP tworzą jedna grupę kapitałową i to chyba jedna firma a co za tym idzie internet u nich jest tańszy i nie ryzykuję długiego czasu naprawy w przypadku jakiejś awarii, bo to od razu idzie do TP.. Mam rację czy jednak żyję w błędzie?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał archie4 Zobacz post
    w TP możesz liczyć na dodatkowe gadżety teraz przy umowie 24 miesięcznej dają drukarkę a przy 36 miesięcznej nawigacje GPS w prezencie (gratis).
    No chyba jest jeszcze aparat fotograficzny, ale to wówczas gdy zamawiasz przez net...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

neostrada

Na chłopski rozum miałbys racje, ale niestety jej nie masz. UKE dba o to aby inni konkureci nie byli dyskryminowani i nakazuje tworzyc tak zwane chińskie mury między firmami wchodzącymi w skład Grupy Kapitałowej TP. Tak więc raczej nie ma specjalnego przepływu informacji miedzy systemami Tp i Orange bo jesli by były to kara murowana. prawdfopodobnie czas reakcji może być nieznacnzie szybszy niż w przypadku Netii, ale wolniejszy jednak niz w przypadku neostrady.
    Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Dni neostady sa juz policzone. Calosc sprzedazy ma przejac orange.
    Oto dowod z dzisiejszej prasy: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...e_z_rynku.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

no niestety

Wiem czytałem o tym, ale decyzja będzie wdrożona za ponad rok o ile coś się nie odmieni. Poza tym jak już będzie ktoś klientem i będzie posiadał Neo to będzie zapewne korzystał z usługi do zakończenia umowy ( nie przerwą świadczenia usługi).
    Pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał archie4 Zobacz post
    Wiem czytałem o tym, ale decyzja będzie wdrożona za ponad rok o ile coś się nie odmieni. Poza tym jak już będzie ktoś klientem i będzie posiadał Neo to będzie zapewne korzystał z usługi do zakończenia umowy
    Pozdrawiam
    No dokładnie, zmiana nazwy nastąpi nie wcześniej niż w przyszłym roku, no i oczywiście, że nikomu nie odłączą, czy zlikwidują neo, jak już podpisał umowę :razz:. Na stronie tp widziałem zresztą, że cały czas można zamawiać te usługę...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Może jednak Netie?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)