Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Samsun 24'

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Samsun 24'

Pod koniec tamtego roku zakupiłem sobie monitor samsunga. Teraz zauważyłem, że gdy zamykam aplikacje z grą to zaczyna mi lekko trząść się obraz coś na wzór jakby ktoś sypał piasek. Zauważyłem także, że gdy lekko obrócę monitor to przestaje trząść się. Ale dzieje się tylko tak przy zamykaniu aplikacji z jaką grą. Po powiedzmy 1-3 min przestaje. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane jakieś pomysły? Jakoś nie widzi mi się oddawać tego do serwisu bo samsung i gwarancja to nieźle posrana sprawa.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Podaj dokładnie nazwę tego monitora. Czy to LCD czy CRT? W jakiej rozdzielczości pracujesz?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na początku dziękuje za zainteresowanie tematem i odpowiedź, żona jednak ciągle mi marudzi abym oddał monitor jest to LCD rozdzielczość 1920x1200 60hz SyncMaster 2443NW. Nie zdarza się to cały czas co dziwne właśnie wtedy jak zamykam aplikacje z jakąś grą. Czasami po prostu trochę go ruszę i przestaje. Nie jest to mocne trzęsienie się obrazu monitora lecz takie drobne tak jakby przez czcionki i krawędzi okien przepływała"woda z kamieniami" coś w ten deseń
    Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

onea Możesz jeszcze spróbować podnieść częstotliwość odświeżania z 60Hz na 70 lub 75Hz.
    Panel sterowania>Ekran>Ustawienia>Zaawansowane>Monitor>c zęstotliwość odświeżania.
    Jeśli to nie pomoże to może jest jakiś tzw. "zimny lut" a wtedy pozostaje serwis.
    :smile:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia