Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

PILNIE PROSZE O POMOC!!!!!!

Mam XP z SP1 i SP2.Nortona antivira i adaware.Sprawdzam regularnie czy nie ma jakiegos syfu.Moj problem polega na tym że gdy wchodze na partycje D po 3 sekundach explorer sie poprostu blokuje.Naciskam wtedy C+A+del i zamykam te okno z D i musze nacisnac nowe zadanie zeby wogule dostac sie do kompa bo explorer poprostu zamyka sie.Bardzo prosze o pomoc.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ludzie prosze was niech ktos mi pomoze!!!!!!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dziwne.myslalem ze jak napisze pytanie na forum to znajdą sie osoby ktore od razu mi pomoga..szkoda.dla zainteresowanych rozwiazalem problem.Meczylem sie,kombinowalem az usunolem katalog z filmem i explorer przestal sie sypac.Dziwne.wirusa nie wykryl,registry mechanic tez nic.Moze jakas nowa odmiana wirusa???

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Żalosny jestes. Żadasz pomocy bo to jest forum? Jeszcze lamiesz wszystkie zasady pisania na forum, podbijasz temat, nie edytujesz postow i masz do nas pretensje, ze Ci nie pomoglismy.

Nie pomyslales ze jakby ktos znal odpowiedz na pytanie to by odpowiedzial?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Spoko,wyluzuj.Od nikogo nic nie zadalem tylko bardzo prosilem o szybka pomoc,obojetne co.Myslalem ze czasami zagladaja tu jacys informatycy.Wybacz jestem tu nowy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał zgodiii
    Myslalem ze czasami zagladaja tu jacys informatycy.Wybacz jestem tu nowy
    Informatyków tu więcej, niż mógłbyś się domyślać, nie zmienia to jednak faktu, że odpowiedź na Twoje pytanie z tak szczątkowymi informacjami nie była wcale taka prosta. Gdy przeczytałem posta stwierdziłem, że nie wiem. Problem mógł być spowodowany fizycznym uszkodzeniem dysku, uszkodzeniem partycji, błędnym wpisem w tablicy, nieprawidłową nazwą katalogu, uszkodzonym plikiem, którego podgląd jest automatycznie otwierany i setką innych rzeczy. Takie rzeczy, żeby je rozpoznać, w większości przypadków trzeba zobaczyć, odpowiedź na forum nie znając sytuacji jest trudna, do tego jeszcze aż tak pilna odpowiedź. Jeżeli to stało się nagle, tzn. nagle zaczął się zawieszać, to należało opisać sytuację i moment, który mógł taką usterkę spowodować. Przypuszczam, że nawet gdybyś napisał na msinfo@msinfo.pl, to byś od razu rzeczowej odpowiedzi nie dostał.

Uszkodzony plik nie musiał mieć wirusa, wystarczyło, że nieprawidłowo został pobrany z netu i jest niekompletny. Automatyczny podgląd trafia na ten niekompletny fragment i wiesza explorera. Wystarczy wyłączyć automatyczny podgląd wszystkiego i tak w większości plików z niego nie korzystasz.

Acha, nie powielaj w ten sposób postów. Ja też czekam na odpowiedź na mój wątek, który dla mnie jest bardzo ważny i nie cierpiący zwłoki. Naucz się cierpliwości, podczas pracy z Windowsem na pewno Ci się przyda

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dokladnie to co napisałeś z tym poglądem to był powód.Sorki za brak wiary w możliwości forum internautów i brak cierpliwości...
    Przyznaje się do błedu. ops:
    Pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Forum działa opieszalej od czata ale ma dużo większe możliwości :-)
    Cierpliwości Ci brak, ale skoro zrozumiałeś swój błąd to już więcej do niego nie wracamy. Co do tego pliku. Ściągnięty plik z internetu mógł mieć uszkodzoną klatkę, odtwarzacz mógł po prostu pominąć tą klatkę. explorer jest niestety strasznie niedoskonały i stąd te problemy. Podgląd pliku jest kolejną porażką MS. Bardzo podatny na błędy, mocno obciąża system i dajcie sobie Podgląd w katalogu z plikami DOS ;-) Tragedia :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

..niestety problemik wrocil do mnie.chodzilo przez jakis czas ale teraz znowu.Moze jest jakies specjalnie ustawienie gdzie sie wylancza ten automatyczny podglad??

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)