Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Twoja ocena: Yes No

laptop dla nowicjuszki

Witam.
    Planuję wkrótce kupić laptopa córce (10 Lat). Nie mam pojęcia na co należy zwrócić uwagę przy zakupie. Powinien mieć dobry obraz i dźwięk (bo filmy i muzyka oraz gry), lekki i średniego rozmiaru oraz wyposażony w kamerkę i wygodne wejścia do podłączenia urządzeń. Ma też wystarczyć na parę lat użytkowania więc jakieś pamięci i procesory już też lepsze. Cena raczej do 2500, aha (tylko nie umrzyjcie ze śmiechu) powinien być czerwony.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

w tym przedziale cenowym dobrą propozycją będzie Dell Studio m1537
    jest to gotowa sztywna konfiguracja z obudową w kolorze czarnym, natomiast jeśli koniecznie ma być czerwony możesz skorzystać z konfiguratora Della - są tam różne obudowy do wybory, przy czym cena będzie oczywiście wyższa: Dell Inspiron z 15,6-calowym ekranem i czerwoną pokrywą matrycy (jest również 5 innych kolorów do wyboru) będzie kosztował 2612 złotych

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pytanie do autorki: czy znalazla juz pani laptop, ktory szukala?
    bo chce sprawic sobie cos podobnego i nie wiem za co sie zabrac

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli to mają być laptopy dla dzieci to niekoniecznie musi Pani wydawać 2000zł i więcej... Może to być laptop do 1300zł - też mocny, tylko w zależności do czego będzie służył. Jeśli będą na takim laptopie uruchamiane nowsze gry to już może być problem ale nie sadzę żeby taki laptop nie był wystarczający. Dla przykładu laptop firmy TOSHIBA, model L300 można kupić w granicach od 1200 do 2000zł. Z tym że trzeba uważać bo laptop w jednym sklepie kosztuje np. 1300zł, a taki sam w drugim sklepie kosztuje 1900zł - niczym nie różniący się w parametrach, itd. więc lepiej porównać i poszukać dobrej oferty.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zgodzę się z przedmówcą. Jeśli Pani córka nie będzie grać w najnowsze tytuły nie ma potrzeby wydawania ponad 2500 zł, a np. 1500-1800 za już w miarę konkretny mode. Swego czasu sam korzystałem z jednego z tańszych modeli HP. Niewiele gram, więc nie jestem w stanie powiedzieć sporo w tym temacie, natomiast sprawdziłem takie gry jak GTA3, czy The Sims i chodziły płynnie.

Zwróciłbym też uwagę na kwestię serwisowania, bo jak sama Pani napisała, ma wystarczyć na kilka lat.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał aleksandra.sw@gmail.com Zobacz post
    Witam.
    Planuję wkrótce kupić laptopa córce (10 Lat). Nie mam pojęcia na co należy zwrócić uwagę przy zakupie. Powinien mieć dobry obraz i dźwięk (bo filmy i muzyka oraz gry), lekki i średniego rozmiaru oraz wyposażony w kamerkę i wygodne wejścia do podłączenia urządzeń. Ma też wystarczyć na parę lat użytkowania więc jakieś pamięci i procesory już też lepsze. Cena raczej do 2500, aha (tylko nie umrzyjcie ze śmiechu) powinien być czerwony.
    Z tym czerwonym to niezłe wyzwanie, od razu mi się kojarzy Acer Ferrari, ale to za sporo większą kwotę niż podałaś. Za cenę jaką jesteś w stanie dać polecam jeden z tych laptopów, a jeśli chodzi o kolor czerwony, to są serwisy, gdzie można kupić nalepki na laptopa, nawet zaprojektowane przez siebie za względnie małe pieniądze.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W tej cenie jest duży wybór, nie ma problemu. W Wawie polecam EuroAGD, tu ceny markowego sprzętu są normalne, nie zawyżane. Jednak dam radę, laptopa nie planuje się na lata, to iluzja. Moja rada, laptop góra na 3 lata, pod warunkiem że dziecko nie będzie chciało wycisnąć ze sprzętu czegoś więcej niż sprzęt da sobie radę. Polecam przegląd ofert w internecie, tu można sobie wzbogacić wiedzę o cenach i co jest oferowane. Ja doradzę także to, aby nie kupować składaków ze stajni np takich firm jak LG, Samsung itp Proszę bazować na firmach, które od lat budują i ulepszają laptopy, Asus, Acer itp Ale jeszcze jedno, skoro córka ma 10lat, to polecam coś tańszego, tak do 2000zł. Pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

re

Jesli to ma być dla 10-letniej dziewczynki to może taki mini-laptopik jak ten
    parametry całkiem niezłe a dla dziecka lekki i zgrabny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chcesz kupić laptopa dla 10 letniej córci to radze zajrzeć na --spam-- gdyż nie warto inwestować w super komputer dla takiego dziecka. Jeśli chodzi o kolor to może być problem. Myślę, że w tym przypadku najlepiej będzie skontaktować się z obsługą, oni na pewno coś poradzą

--spam--, co ?? Dziękuję postoję.
    Zaraz na stronie głównej:
    Konsola Sony PSP 3004 (Czarna) - 700,00 zł
    Na ceneo:
    http://www.ceneo.pl/1958631 - 559 zł

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)