Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Grzech Zobacz post
    mBank wychodzi taniej jeśli chodzi o przelewy wychodzące, za to Inteligo ma lepsze zabezpieczenia
    Na czym polega wyższość zabezpieczeń Inteligo nad tymi w mBanku? W raporcie bankier.pl dotyczącym bezpieczeństwa bankowości internetowej mBank dostał 25 punktów (6. miejsce), a Inteligo jedynie 7 (14. miejsce).

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeszcze niedawno szyfrowanie było na dwukrotnie lepszym poziomie. Do tego karty kodów jednorazowych to nie są kawałki papieru z nadrukiem tylko plastykowe karty-zdrapki, a między kolejnymi stronami banku można się przemieszczać wyłącznie klikając w odnośniki na stronie, a nie używając strzałek na przeglądarce - w innym razie od razu nas wylogowywuje. Do tego potwierdzenia sms'ami na stronie mBanku pięknie się potrafią zapchać i można czasami utknąć w środku pracy czekając aż przyjdą kolejne... Mam obydwa konta, więc nie jest to porównanie teoretyczne. Do tego minusem mBanku (jak dla mnie) jest konieczność wpisywania adresu adresata wpłaty jak też dołączanie przez bank naszego - Inteligo pozwala na większą anonimowość... No i jeszcze jedno - chciałem aktywować sobie potwierdzenia kartą kodów po zapchaniu się serwisu sms'owego, ale nie można tego zrobić bez posiadania choć jednej aktywnej karty, której się nie ma jeśli w momencie rejestracji podamy do siebie numer na komórkę, bo wtedy bez pytania ustawiają potwierdzanie sms'ami. Nikt mi o tym w momencie rejestracji nawet słowem nie wspomniał co uważam za lekko nieeleganckie.
    Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja bym sie o bezpieczenstwo bankow internetowych nie obawial. Za wiekszosc wlaman odpowiada brak rozsadku klientow takich bankow.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jakie konto bankowe

Polecam któreś z typowych kont internetowych. Takie konta są najtańsze, np.:
    • mBank
    • ING
    • Pocztowy

Sama mam w mBanku i nie narzekam. To konto dobrze nadaje się do płatności internetowych. Każdy sklep internetowy akceptuje płatności mTransfer.

również jestem za mbankiem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A konto internetowe DB?

Znam mBank i niestety mam nienajlepsze doswiadczenia - rozwazam za to zalozenie konta DBnet24

Oczywiscie na stronie wszystko jest 'ladnie i pieknie', dlatego interesowalyby mnie Wasze opinie - czy jest tutaj moze ktos, kto ma takie konto i moglby sie podzielic swoimi doswiadczeniami?

Z gory dziekuje,
    Piotrek
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 06-03-15 o 11:12

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bank Db

Tak,z tego co piszesz,to oni maja ostre opłaty,tak?I Ty w jakim banku masz konto?
    Pozdrawiam

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja zadowolony jestem z mbanku i Inteligo. Znajomi też korzystają z pewnych konfiguracji Multibanku.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał olo23 Zobacz post
    Ja zadowolony jestem z mbanku i Inteligo. Znajomi też korzystają z pewnych konfiguracji Multibanku.
    moj kolega ma w db, nawet sobie chwali

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja posiadam konto w PKO BP. Można posługiwać się także serwisem internetowym pod hasłem ipko.pl
    Bardzo korzystne jest to dla młodych ludzi ja sama od ponad dwóch lat korzystam i nie mogę narzekać.
    Na początek 100 zł myślę że wystarczy, jako pierwsze wpływy Twojego rachunku.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)